Дженніфер Гарнер розповіла про мінуси шлюбу з Афлеком


Дженніфер Гарнер розповіла про мінуси шлюбу з Афлеком

 46-річна Дженніфер Гарнер не так вже й часто говорить про відносини з Беном Аффлеком після їхнього розлучення, але недавно актриса розговорилася в бесіді з журналістом. Виявляється, вона страждала від підвищеної уваги з боку преси. Протягом десяти років її сім'ю переслідували репортери, які хотіли отримати сенсаційну новину швидше за інших.

"Озираючись назад, я до сих пір переживаю стрес через це. Навіть зараз, говорячи про це, я відчуваю, що можу заплакати. Всі говорили, що я просто повинна пройти через це випробування і потім буде не так складно. Але найскладніше для мене було як раз пройти через нього, "- прокоментувала актриса.
"Я думаю, що ця ситуація навчила мене тому, що пильна увага до особистого життя тисне на важливі рішення. Ви поспішаєте вийти заміж, тому що на вас тиснуть постійні здогади преси" Вони разом чи ні? ". Цей принцип працює і у зворотному напрямку: навіть якщо у вас немає проблем, преса придумає їх за вас, "- розповіла Гарнер.
Нагадаємо, Бен Аффлек і Дженніфер Гарнер подали документи на розлучення в 2016 році, але колишній чоловік актриси продовжує брати активну участь у вихованні трьох їхніх дітей: 12-річної Вайолет, дев'ятирічної Серафіни і шестирічного Семюеля. Причиною розлучення стала зрада з боку актора, дружина не змогла пробачити йому це і зважилася на розрив. Але це не завадило їй в кінці минулого року підтримувати Аффлека, коли він перебував на лікуванні від алкогольної залежності. Актриса говорить, що вони залишилися друзями. Проте, Аффлек вже почав будувати нові відносини, а ось Гарнер говорить, що вирішила на якийсь час відмовитися від побачень.
Тегі: дженнифер гарнер
Сергей Задко 15 липня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено