Дженніфер Гарнер здала Бена Аффлека в Рехаб


Дженніфер Гарнер здала Бена Аффлека в Рехаб

 46-річний Аффлек знову потрапив у новинb. Актор, який вже кілька років намагається вилікуватися від алкогольної залежності, знову потрппив на лікування в реабілітаційний центр.

Американські таблоїди повідомляють, що доставити актора в рехаб зголосилася його колишня дружина Дженніфер Гарнер.
"Її більше турбує стан його здоров'я, ніж якісь особисті образи," - повідомило джерело, близьке до пари.
Цікаво, що ні колишня, ні нинішня подруги Аффлека в його оточенні помічені не були. Гарнер, незважаючи на всі розбіжності в сім'ї, знайшла в собі сили підтримати колишнього чоловіка і не кинула його в обставинах, що склалися.
У розпорядженні папараці виявилося кілька фото, знятих біля будинку актриси, на них екс-подружжя сідає в машину і направляється в реабілітаційний центр в Малібу.
Судячи з фото, Аффлеку дійсно необхідна допомога фахівців - зовнішній вигляд актора залишає бажати кращого: змарніле неголене обличчя, очі, що заплили, втомлений погляд.
"Бен відправився в рехаб з власної волі, так як ясно розуміє, що йому необхідна допомога. Він буде працювати і робити все, що в його силах, щоб впоратися зі своєю проблемою," - заявило джерело порталу People.
Нагадаємо, що Бен і Джен прожили в шлюбі 10 років. Подружжю вдалося зберегти хороші відносини заради трьох спільних дітей. Після розриву актор майже рік зустрічався з телепродюсером Ліндсі Шукус. Його нове захоплення - 22-річна модель Playboy Шона Секстон.
Тегі: бен аффлек, дженнифер гарнер
Джерело: People, ok-magazine
Сергей Задко 23 серпня 2018Ім’я:
11 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено