Дженніфер Гарнер зустріла іншого чоловіка


Дженніфер Гарнер зустріла іншого чоловіка
Фото: Getty

 Нарешті в житті Дженніфер Гарнер стався зсув! Цілих три роки після розриву з Беном Аффлеком, з яким вона прожила в шлюбі 10 років, актриса залишалася його нянькою - дозволяла йому жити в сімейному будинку, визначала його в рехаб, підтримувала, коли у нього не складалися відносини з новими подругами.

Але ось настала і її зоряна година: вона зустріла чоловіка, який оцінив її по достоїнству. Обранцем 46-річної Дженніфер Гарнер став 40-річний Джон Міллер, глава компанії CaliGroup, що володіє мережею ресторанів швидкого харчування.
"Вони разом вже шість місяців, і все дуже серйозно, - розповіло джерело.- Дженніфер робить Джона краще, і вона щасливіша, ніж коли-небудь була. Це дуже здорові відносини, де двоє люблять один одного."
Аффлек поставився до новини спокійно. «Бен і Джен поважають один одного, - розповів інсайдер.- Вони продовжують виховувати своїх дітей разом, і для них це найважливіше. Він завжди підтримає будь-яке її рішення, тому що хоче, щоб вона була щаслива ».
Джон, як і Дженніфер, раніше вже був одружений. У нього є 12-річний син і 10-річна дочка. У Дженніфер від Бена є 12-річна Вайолет, 9-річна Серафіна і 6-річний Семюел. Про свій розрив актори оголосили напередодні 10-ї річниці шлюбу, в червні 2015 го. На розлучення вони подали лише в квітні 2017 го, а завершився процес тільки на початку жовтня поточного року.
Тегі: бен аффлек, дженнифер гарнер
Джерело: ok-magazine.ru
Сергей Задко 26 жовтня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено