Дженніфер Лоуренс відновила спілкування з колишнім


Дженніфер Лоуренс відновила спілкування з колишнім

У листопаді інсайдери повідомили, що Дженніфер Лоуренс розлучилася з Дарреном Аронофскі. За даними зарубіжних ЗМІ, розкол пари стався ще в жовтні. Екс-закохані зуміли зберегти хороші стосунки. Тепер вони з'являються на публіці виключно в статусі друзів, однак шанувальники як і раніше сподіваються на їх возз'єднання.

Днями Лоуренс і Арнофскі помітили в Нью-Йорку. Актриса, одягнена в джинси і сіре пальто, тримала в руці карликову собачку. Режисер в чорній куртці і брюках йшов поруч. Екс-закохані розмовляли і мило посміхалися. Однак за інформацією E! їх пов'язують виключно дружні почуття.
«Офіційно вони не пара, а просто друзі. Вони не переставали спілкуватися після розставання і часто проводять час один з одним », - повідомило джерело.
Нагадаємо, що роман 48-річного Даррена Аронофскі і 27-річної Дженніфер Лоуренс спалахнув під час спільної роботи над проектом «Мама!», Де Аронофскі виступив режисером, а Лоуренс виконала головну роль. Закохані довгий час не афішували свої стосунки, а й ховатися у них особливо не виходило - час від часу папараці вдавалося сфотографувати їх на побаченні.
Тегі: дженнифер лоуренс, даррен аронофски
Сергей Задко 21 грудня 2017


Ім’я:
19 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено