Джейсон Момоа повернувся на зйомки "Гри престолів"


Джейсон Момоа повернувся на зйомки

Відомого актора Джейсона Момоа, який недавно зіграв весілля, фанати запідозрили в появі у восьмому сезоні "Ігри престолів". На це секс-символ заявив, що він не повернеться, але знімальний майданчик дійсно відвідував і фінал фентезі-саги буде грандіозним.

"Знаючи, наскільки приголомшливий цей сезон ... Він стане найбільшою річчю, яку коли-небудь показували по ТБ. Фінал буде неймовірним, загине величезна кількість персонажів. Чесно кажучи, для мене це був повний облом, адже я великий фанат серіалу і не хотів зловити спойлери . Я просто спостерігав за тим, що відбувається і думав: "Чорт, мені взагалі не потрібно було знати про це!", - каже Момоа.
"Я був радий зустрітися з акторами на майданчику, яку не відвідував дуже давно. Однак варто було мені побачитися зі старими друзями, як скрізь тут же з'явилися заголовки в стилі" Дрого повертається! ". Ні, хлопці, Дрого мертвий і повернутися не зможе, адже це просто не спрацювало б ".
Режисерами шести епізодів заключного сезону виступають Мігель Сапочник, Девід Наттер, а також шоураннер Девід Бениофф і Д.Б. Вайсс, яким належить зайнятися постановкою епічного фінального епізоду.
Нагадаємо, зйомки 8 сезону "Ігри престолів" почалися в жовтні 2017 року. З огляду на те, що творцям серіалу потрібен час не тільки на власне знімальний процес, але і на пост-продакшен (а обидва ці етапи займають приблизно по півроку), висока ймовірність того, що 8 сезон вийде, не раніше осені 2018.
Тегі: джейсон момоа
Сергей Задко 02 грудня 2017
Like

Ім’я:
14 грудня 2019
Ваш коментар

популярні плітки


Чому Тор вижив в останніх "Месниках"? Чому Тор вижив в останніх "Месниках"?

Пояснюють сценаристи проекту.

01 грудня 2019 0 3913
Емма Уотсон і Сірша Ронан представили новий фільм Емма Уотсон і Сірша Ронан представили новий фільм

Актриси зіграли в проекті «Маленькі жінки».

11 грудня 2019 0 1052
Кейт Бекінсейл довела, що їй плювати на вік Кейт Бекінсейл довела, що їй плювати на вік

І вийшла в світ у відвертій сукні.

10 грудня 2019 0 842
Холланд і Сміт нарешті зустрілися Холланд і Сміт нарешті зустрілися

Після 2 років роботи над проектом.

10 грудня 2019 0 821
Дженніфер Лопес готова до дітей Дженніфер Лопес готова до дітей

Актриса хоче поповнення в сімействі.

10 грудня 2019 0 706