Джордж і Амаль Клуні вперше з'явилися після аварії


Джордж і Амаль Клуні вперше з'явилися після аварії

 Сімейний вікенд Джорджа і Амаль Клуні був затьмарений ДТП - кілька днів тому актор на своєму скутері зіткнувся з легковим автомобілем. Лікарі доставили його в лікарню і, на щастя, переломів не виявили. Проте, Джорджу все одно необхідний спокій, тому він разом з дружиною і дітьми вирішив покинути Сардинію. Зоряну сім'ю сфотографували біля трапу літака.

І хоча Джорджу вдалося уникнути серйозних пошкоджень, пересуватися без сторонньої допомоги йому важко. Актор прямував до літака, кульгаючи і тримаючись за дружину. Незабаром подружжю доведеться знову повернутися на італійський острів, так як тут проходять зйомки серіалу «Пастка 22», в якому задіяний Клуні.
Нагадаємо, Джордж і Амаль одружилися восени 2014 року в Венеції. Інформація те, що вони чекають первістка, офіційно підтвердилася в лютому минулого року. Відразу після цього про поповнення в родині одного заговорив Метт Деймон, а мама Джорджа (яка чекала онуків, напевно, останні років двадцять) негайно розкрила журналістам стать малюків. Потім з коментарями виступив і сам майбутній батько.
Тегі: джордж клуни
Сергей Задко 14 липня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено