Олена Проклова розповіла про смерть своїх дітей


Олена Проклова розповіла про смерть своїх дітей
Відома російська актриса Олена Проклова прийшла в студію ток-шоу "Насправді" "Першого каналу", де відверто розповіла про причини смерті своїх дітей.
В ефірі програми ведучого Дмитра Шепелєва Проклова також зустрілася зі своїми колишніми дружинами - Андрієм Трішиною і Олександром Савелове-Дерябіним. За її словами, в цих шлюбах вона втратила трьох синів - всі діти народилися мертвими. Актриса вважає причиною трагедії "лікарське незнання".
"У той час не робили аналіз гемостазу - згортання крові, а у мене вона дуже густа. Через це мої діти гинули. Плід недоотримує харчування, дитина неправильно розвивається, стає нежиттєздатним до моменту народження. У мене так померли двоє синів від Олександра і один від Андрія", - зізналася вона.
Зірка зазначила, що шлюб з Савелове-Дерябіним почав розпадатися саме через смерть дітей, що ніяк не міг пережити її чоловік, а після того, як він дізнався про неодноразові аборти Проклової, то почав звинувачувати її і в смерті їх синів.
Як повідомила актриса, на перший аборт її відвела бабуся в 18 років. "Я жила в сім'ї атеїстів. Я велика грішниця", - додала вона.
Тегі: елена проклова
Сергей Задко 28 вересня 2017


Ім’я:
23 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено