Еністон свариться з чоловіком через колишню наречену


Еністон свариться з чоловіком через колишню наречену

Відома актриса Дженніфер Еністон і її чоловік, актор Джастін Теру знову посварилися. Цього разу сварка в родині сталася через попередню дівчину Джастіна - Хейді Бівенс. Про це повідомляє видання Star Magazine.
Все почалося з того, що 47-річна Дженніфер і 45-річний Джастін, які нещодавно без особливої ​​урочистості відзначили першу річницю весілля, вирішили обзавестися нерухомістю в теплих краях. Дженніфер запропонувала купити будинок в околицях улюбленого актрисою Мехіко. Але Джастін запропонував інший варіант - Кауаї (один з островів Гавайського архіпелагу), причому проявив рідкісну для нього наполегливість. Дженніфер відразу здогадалася, чому її чоловік так прагне на Кауаї. Тут знаходиться будинок його колишньої цивільної дружини Хейді Бівенс: Теру прожив з нею 14 років.
Відзначимо, що Джастін не переставав спілкуватися з Хейді навіть після весілля. З Дженніфер у них часто відбуваються сварки з цього приводу. Повідомляється, що актриса рішуче і категорично заявила про своє небажання жити поруч з Бівенс. Вона завжди підозрювала колишню дівчину чоловіка в намірі повернути його. Саме це призвело до сварки між закоханими. Втім, будемо сподіватися, Еністон і Теру зуміють знайти вихід із конфліктної ситуації.

Тегі: дженнифер энистон, джастин теру
Сергей Задко 06 вересня 2016Ім’я:
22 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено