Єва Лонгорія прийшла на вечірку в одній туфлі


Єва Лонгорія прийшла на вечірку в одній туфлі

42-річна Єва Лонгорія рідко пропускає зіркові вечірки - актрису можна зустріти практично на всіх головних заходах Голлівуду. Не став винятком і вечір, присвячений відкриттю нового салону стиліста Кена Павеса.

Для виходу Єва вибрала стриманий чорний брючний костюм з оголеним плечем на одній стороні. Образ Єви доповнювали елегантні чорні туфлі-човники. А якщо точніше - лише одну туфля, адже на другій нозі у актриси був гіпс!
Зірка «Відчайдушних домогосподарок» пошкодила ступню, перебуваючи на відпочинку в Іспанії. Після двотижневого трудового навантаження з'явилися ускладнення. Лікарям вдалося переконати актрису носити медичний черевик, поки нога повністю не відновиться.
Зате шанувальники Єви Лонгорії в цій ситуації показали їй, наскільки вона значима для них, проявляючи симпатію до її нового взуття. Актрису також підтримала Вікторія Бекхем - законодавиця моди, вона розмістила в своєму Твіттері знімок та підписала фото: «Гарний черевик! Люблю тебе".
Сама ж Єва Лонгорія, опублікувавши фото в Твіттері, на якому вона вигулює собаку в своєму  черевику, в черговий раз отримала безліч компліментів і теплих коментарів від своїх фанатів.
Тегі: ева лонгория
Сергей Задко 02 листопада 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено