Єва Мендес з'явилася на публіці в суперстильному образі


Єва Мендес з'явилася на публіці в суперстильному образі

Єва Мендес презентувала в Нью-Йорку свою нову колекцію одягу під назвою The Eva Mendes Collection for New York & Company. Папарацці сфотографували актрису, коли вона прямувала на захід. На ній був наряд з цієї самої колекції - синій комбінезон в горошок, на створення якого її надихнув схожий образ Лінди Євангелісти. Модель позувала в ньому фотографу Еллен фон Вунверт багато років назад.

Свій наряд Єва доповнила сірим розкритим пальто, незвичайними ботильйонами на шнурівці, синьою великою сумкою, аксесуаром для волосся і сонцезахисними окулярами.
До речі, під час заходу Єва поділилася з присутніми, що дозволяє своїм дочкам Есмеральди і Амаде носити все, що вони забажають.
"Спасибі господу, тут нема про що говорити. Вони носять все, що хочуть. У них є на це право. Хочуть весь день носити піжаму або піти в магазин в костюмі - будь ласка. Це легка битва. А от змусити їх їсти брокколі .. . Ось це та битва, яку я хочу виграти ".
Нагадаємо, що Есмеральда і Амада народилися в шлюбі Єви з актором Райаном Гослінгом. Подружжя разом уже багато років. Вони практично не з'являються на публіці разом, і все, чим доводиться задовольнятися їхнім шанувальникам, - рідкісні фотографії папараці.
Тегі: ева мендес
Сергей Задко 19 березня 2018


Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено