Обитель зла

Єва Мендес зізналася: була прихильницею Аліси Мілано


Єва Мендес зізналася: була прихильницею Аліси Мілано

 Це зараз Єва Мендес - знаменита актриса, яка може похвалитися цілою армією шанувальників, а були ж часи, коли і у неї самої були кумири. Як зізналася 44-річна зірка, майже 30 років тому вона до нестями захоплювалася талантом Аліси Мілано. У своєму Instagram Мендес поділилася архівних знімком, на якому вона бере автограф у своїй нинішній колеги.

"В той день Алісса Мілано приїхала в торговий центр. Мені тоді було 15 років, і я немов втратила голову. Я була одержима,"- згадала вона.
Мендес тоді була простою старшокласницею, а Мілано вже прославилася - вона знімалася в дуже популярному серед дітей і підлітків серіалі "Хто тут бос?" (Who's the Boss) і була досить відома. Єва ж почала зніматися в кіно набагато пізніше Аліси - вперше вона з'явилася в серіалі "Швидка допомога" (ER) в 1994 році. У Мілано на той момент був уже досить великий для її юних років досвід в кіно.
Тепер же, майже 30 років по тому, обидві вони стали не тільки успішними актрисами, а й чудовими мамами (у кожної з них по двоє дітей), а колишні часи актриси згадують з приємною ностальгією.
Тегі: ева мендес, алиса милано
Сергей Задко 03 травня 2018


Ім’я:
30 листопада 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено