Фонд ДіКапріо пожертвував рекордні $20 млн


Фонд ДіКапріо пожертвував рекордні $20 млн
Благодійний фонд американського актора Леонардо Ді Капріо Leonardo DiCaprio Foundation виділив рекордні за свою історію 20 млн доларів, які будуть переведені 100 організаціям на програми по захисту навколишнього середовища. Про це повідомляється на сайті фонду, передає РБК.
Під час конференції зі зміни клімату в Єльському університеті Ді Капріо заявив, що його фонд підтримує роботу 100 організацій як в США, так і за межами країни.
"Ці грантоотримувачі займаються активною діяльністю на місцях, захищають наші океани, ліси і знаходяться під загрозою зникнення види для майбутніх поколінь і вирішують нагальні, існуючі проблеми зміни клімату", - заявив актор.
Як наголошується на сайті, $3,5 млн з 20 млн будуть виділені на програму зі зміни клімату, $6,3 млн - на програму зі збереження дикої природи і ландшафту, $3,7 млн ​​- на програму зі збереження океану і морського життя, $4 млн - на програму інновацій, медіа та технологій, $796 тис. - на програму допомоги корінним народам. На перехід штату Каліфорнія до поновлюваних джерел енергії фонд Ді Капріо планує виділити $1,4 млн.
Тегі: леонардо дикаприо
Сергей Задко 22 вересня 2017


Ім’я:
17 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено