007

Інсайдер розповів про причини розлучення Еністон і Теру


Інсайдер розповів про причини розлучення Еністон і Теру

 Дженніфер Еністон і її чоловік Джастін Теру стали головними ньюсмейкерами останніх двох тижнів. Після Дня Святого Валентина подружжя зробило офіційну заяву, в якому розповіли про своє розлучення. Новина про розкол пари стала справжнім сюрпризом для інтернет-користувачів, адже Дженніфер і Джастіна часто бачили разом. Однак виявилося, що у стосунках акторів вже давно було не все гладко. За даними джерела, протягом останніх 8 місяців закохані лаялися і на пару місяців навіть розходилися.

"Вирішальним фактором їх розколу стала відстань. Джастін хотів жити в Нью-Йорку і не йшов на компроміс. Їхні образи життя були зовсім несумісні, і в результаті Джастін пішов."
Тепер Еністон пристосовується до свого нового статусу холостячки.
"Вона звикла до порожнього дому, так як вона живе вже кілька місяців без Джастіна. Але все-таки це непросте почуття для неї. Вона знає, що з часом все налагодиться. Вона сильна. В її житті вже були подібні ситуації, тому вона знає , що для неї зараз краще побути далеко від камер. "
Раніше джерела заявляли, що Еністон перед розставанням з чоловіком дзвонила Бреду Пітту. Екс-подружжя мило спілкувалося, і тепер шанувальники сподіваються на їх возз'єднання. Нагадаємо, що Еністон і Теру почали зустрічатися в 2011 році, а узаконили стосунки через чотири роки - в серпні 2015. Дітей у них немає. Раніше актриса була одружена з Бредом Піттом. Тепер шанувальники сподіваються, що актриса повернеться до свого попереднього чоловіка.
Тегі: дженнифер энистон, джастин теру
Сергей Задко 21 лютого 2018


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено