Кассель і Кунакі вперше після весілля вийшли в світ


Кассель і Кунакі вперше після весілля вийшли в світ
Фото: Gettyimages.ru

51-річний Венсан Кассель і 21-річна Тіна кунаки вперше з'явилися на публіці в новому статусі. Новоспечене подружжя було помічене на 70-річному ювілеї французького бренду Longchamp в Парижі.

До будівлі опери Гарньє, де і пройшло торжество, актор і модель підійшли, тримаючись за руки. Тіна віддала перевагу образу total black і з'явилася на вечорі в середньої довжини шкіряному чорному плащі з поясом на талії від бренду-іменинника, вузьких джинсах і класичних човниках від Christian Louboutin. Доповнила вона свій образ однієї з найпопулярніших моделей сумок Dior - Saddle Bag.
Кассель же зіграв на контрасті і віддав перевагу стилю casual. Він постав перед публікою в світлих штанах, чорній поло, одягненою поверх нього розстебнутій бежевій сорочці і чорних сліпонах. А завершила його образ кепка з маленьким козирком.
Венсан Кассель и Тина Кунаки
Виглядало подружжя дуже щасливим - обидва посміхалися, а Кассель так і зовсім не втрачав можливості зайвий раз обійняти дружину. І поки одні інтернет-користувачі продовжують критикувати цю пару, кажучи про велику різницю у віці і повній невідповідності один одному, інші називають Касселя і Кунакі однією з найбільш гармонійних і зворушливих зіркових пар.
Тегі: венсан кассель
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 12 вересня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено