Кейт Хадсон приступила до тренувань після пологів


Кейт Хадсон приступила до тренувань після пологів
Фото: Instagram

Два місяці тому 39-річна Кейт Хадсон народила третю дитину - дочку Рані Роуз, і через місяць після цієї події повернулася до світського життя. На початку листопада Кейт відвідала гала-прийом в Лос-Анджелесі, влаштований Майклом Корсом. Часто виходити в люди мама новонародженої дівчинки не може, але все ж поступово у неї з'являється більше вільного часу.

Кейт повідомила про це на своїй сторінці в Instagram. Кінозірка оголосила, що повернулася до тренувань і працює над фігурою.

«У нас з дитиною встановився режим, тому я можу почати приділяти час і собі, а точніше свого здоров'я. Чому? Тому що хочу довго бути поруч зі своїми трьома дітьми. Найскладніша річ в світі - знайти баланс часу для них і себе. Давайте не будемо лукавити, діти займають перше місце, і так важко виділити хвилини для себе... Але я маю намір повернути свій ідеальний вагу. Мені хочеться оцінити нові тренування і харчуватися здоровою їжею. При цьому ще хочу зберегти грудне вигодовування, ростити дітей, працювати, не забувати про свого чоловіка, подруг, себе і не зійти з розуму », - поділилася вона планами з шанувальниками в мережі.

Кейт опублікувала в Instagram кадр в спортивному костюмі і пообіцяла, що буде докладно розповідати в мережі про реалізацію намічених планів.

Тегі: кейт хадсон
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 01 грудня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено