К'юбу Гудінга виправдали за насильство


К'юбу Гудінга виправдали за насильство
Фото: Getty
Кьюба Гудінг-молодший не визнав себе винним після того, як його звинуватили в насильницьких дотиках і сексуальному насильстві над жінкою в барі.
Актор «Джеррі Магуайр» добровільно звернувся в поліцію Нью-Йорка в четвер, щоб зіткнутися з допитами з приводу заяв про те, що він мацав 29-річну жінку в нью-йоркському барі на даху. 51-річна Куба звинувачується в тому, що він схопила її за груди під час вечірки в барі-лаундж Magic Hour на даху 9 червня на Манхеттені.
Актор посміхнувся, коли він увійшов до суду для пред'явлення звинувачення, в наручниках і в оточенні двох поліцейських. Однак адвокат Куби Марк Хеллер впевнений, що кадри інциденту, пов'язані з безпекою, будуть виправдані. Вчора на прес-конференції Хеллер сказав журналістам: «Майже за 50 років практики юриспруденції я ніколи не бачив жодного подібного випадку, тому що немає жодного підтвердження провини, яку можна було б віднести до Гудінгу-молодшому. Ніщо в відео не може навіть вважатися двозначним, і я, чесно кажучи, шокований і наляканий тим, що це справа переслідується».
Тегі: кьюба гудинг
Джерело: Daily Mail
Сергей Задко 14 червня 2019


Ім’я:
06 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено