Леонардо Ді Капріо влаштував шикарне святкування ювілею


Леонардо Ді Капріо влаштував шикарне святкування ювілею

 Вечірка в честь Дня народження Леонардо Ді Капріо на цей раз відрізнялася великою кількістю світових знаменитостей і шикарністю святкування. Відомий закритий клуб «Spring Place» приймав зіркових гостей. Леонардо Ді Капріо запросив близько 500 гостей на своє веселе і галасливе свято.

Список зіркових імен, які приїхали привітати іменинника, вражає. Поруч з Леонардо Ді Капріо розташувалися за столом Jay-Z і Бейонсе. Провести шикарне торжество випала честь Саші Барону Коену. Своєю присутністю відзначилися такі світові знаменитості як Опра Вінфрі, Наомі Кемпбелл, Рита Ора. Відомо про присутність Аль Пачіно, Роберта Де Ніро і Дженніфер Еністон. Пізніше до галасливої ​​компанії приєдналася Гвінет Пелтроу з чоловіком Бредом Фелчаком.
З чуток, що просочилися в пресу, Бред Пітт не приїхав привітати іменинника особисто через присутність своєї першої колишньої дружини - Дженніфер Еністон. Однак це ніяк не завадило тісній компанії щосили розважатися і отримувати задоволення від спілкування. Сам іменинник перебував у відмінному настрої, багато сміявся і радів веселому події.
Після гучного застілля тісне коло найближчих друзів Леонардо з 50-ти чоловік продовжило святкування в більш спокійній обстановці.
Поки що нічого не відомо про присутність дами серця велелюбного холостяка - моделі Каміли Морроне. Швидше за все, ретельно прихований особистий простір знаменитостей не дав можливості цікавим навіть близько підійти до закритої території клубу. У Інстаграмах знаменитостей не з'явилося жодного фотозвіту з шикарного святкування. Оскароносний красавчик Леонардо Ді Капріо не любитель виставляти особисте життя і події, що відбуваються напоказ.
Тегі: леонардо ди каприо
Джерело: joinfo.ua
Сергей Задко 11 листопада 2018Ім’я:
11 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено