Майкл Бей та машинки


Майкл Бей та машинки
Схоже, що Майкл Бей чи то ніяк не може відійти від зйомок «Трансформерів», чи то ж всіляка машинерія є його справжньою пристрастю. Ходять чутки, що наступний його фільм теж буде присвячено машинкам.
Як пише голлівудський блог The Tracking Board головними героями наступного науково-фантастичного фільму Майкла Бея можуть стати футуристичні машини від корпорації Cosmic Motors.
Бей, чиї четверті «Трансформери» нещодавно перетнули межу в 1 мільярд доларів світових зборів, збирається знімати фільм по книзі Даніеля Сімона. Книга ця не має сюжету в традиційному розумінні терміну (але Бей вже неодноразово доводив, що це йому і не потрібно) – вона представляє собою альбом з зображеннями дев’яти концептуальних космічних апаратів – космічних кораблів, гоночних машин та мотоциклів з вигаданої галактики Галаксіон. Сімон, який народився в Німеччині і протягом багатьох років був головним дизайнером Bugatti та Volkswagen, добре відомий в Голлівуді: він створив дизайн лайтциклів з «Трону» та танки, машини, літальні та підводні апарати Гідри з «Капітана Америка: Перший месник».
На сайті Сімона про корпорацію Cosmic Motors можна прочитати таке: «Cosmic Motors – вигадана компанія з виробництва машин всіх типів, яка розташована в центрі галактики Галаксіон. СоМо, як називають її фанати, заснована в 8966-В галаксіонському році. Окрім своїх революційних розробок в царині транспортних засобів, Cosmic Motors відома ще й тим, що перетворює старі військові машини інших виробників в кращі гоночні боліди. Перевторення військових машин на гоночні свідчить про те, наскільки мирна атмосфера панує зараз в Галактиці».
Майкл Бей, який нібито має намір також продюсувати стрічку через свою компанію Bay Films Company, на даний момент намагається створити оригінальну історію для проекту. Партнером проекту, який буде рекламуватися як космічний вестерн, швидше за все стане Warner Bros., а не студія Paramount, з якою  Бей співпрацював останніми роками.
Хоча підкреслимо, що все це наразі лише чутки – режисер особисто ще не підтвердив своєї участі в проекті.
Алексей Першко 18 серпня 2014Ім’я:
26 січня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено