last-night-in-soho

Майлі Сайрус таємно вийшла заміж за Ліама Хемсворт - ЗМ


Майлі Сайрус таємно вийшла заміж за Ліама Хемсворт - ЗМ

 Історія роману голлівудського актора, 28-річного Ліама Хемсворт і 25-річної співачки Майлі Сайрус досить довга і цікава: пара зустрілася в 2009 році, через три роки відносин вони оголосили про заручини. У 2013 році офіційні представники Майлі і Ліама підтвердили журналу People, що молоді люди скасували заручини і розірвали відносини. А в 2016 пара вирішила їх відновити.

І тепер, як повідомляє західне видання Life & Style, Сайус і Хемсворт зіграли таємне весілля в будинку Майлі, в Малібу:
"Майлі і Ліам недавно зіграли таємне весілля в особняку Майлі, в Малібу. Сусіди поняття не мали, що це було весілля. Діти бігали всюди. Все було в стилі" хіпі ", - розповіло джерело видання.
Інсайдер також згадав, як була одягнена наречена і чим пригощали гостей: "На Майлі була біла сукня з квітковим принтом. Їжа на весіллі була органічною і вегетаріанською. Вони з Ліамом також виголосили весільні клятви любити один одного і постаріти разом. У всіх були очі на мокрому місці ".
Відзначимо, що Майлі неодноразово заявляла про свою бісексуальність, а пізніше і - пансексуальність. У 2015 році у співачки був роман з американською моделлю Стелою Максвелл.
Тегі: лиам хемсворт
Сергей Задко 24 червня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено