007

Метт Деймон врятував свою маленьку дочку


Метт Деймон врятував свою маленьку дочку
46-річний актор Метт Деймон допоміг зберегти здоров'я, а можливо, і життя його молодшій дитині - 6-річній доньці Стеллі. Про це повідомляє видання The Courier Mail.
Все сталося в Австралії, де Метт Деймон, його дружина Лусіана Баррозо і їх друзі - актори Кріс Хемсворт з Ельзою Патакі - вирішили відпочити. Все йшло чудово, і раптом Стелла, яка хлюпала на мілководді, відчайдушно закричала. Метт кинувся до дочки, яка вже вибиралася на берег, припадаючи на одну ногу. Дівчинка сказала батькові, що у неї чомусь страшенно заболіла нога.
Метт оглянув дочку, виявив, що її нога не тільки почервоніла, але і почала розпухати. Він тут же по телефону викликав «швидку», а сам, підхопивши дитини на руки, бігом доставив її в найближче кафе, де до приїзду лікарів прикладав лід до ноги дівчинки, намагаючись зменшити набряк і полегшити біль. Потім медики пояснили Метту, що дівчинку вжалила отруйна медуза, і якби лікарі не надали їй своєчасну допомогу, ввівши протиотруту, все могло скінчитися зовсім погано.
Відзначимо, що Метт Деймон, незважаючи на свою зайнятість, славиться в Голлівуді як один з найбільш зразкових батьків сімейства. Актор виховує чотирьох доньок.
Тегі: мэтт дэймон
Сергей Задко 22 квітня 2017


Ім’я:
16 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено