Найтлі розповіла про зйомку лесбійських сцен


Найтлі розповіла про зйомку лесбійських сцен
Фото: кадри з фільму
Минулого тижня в російський прокат вийшов новий фільм "Колетт" (Colette) з 33-річною Кірою Найтлі в головній ролі, а в самий найближчий час прем'єра картини відбудеться і в інших країнах світу. З цього приводу актриса зараз активно презентує автобіографічну драму і дає численні інтерв'ю, в яких розкриває подробиці зйомок.
Багатьох журналістів перш за все цікавить питання, яке Кірі було зніматися в досить пікантних сценах з партнеркою по картині Елінор Томлінсон. У картині показано кілька сексуальних сцен за участю актрис - саме про роботу над ними Найтлі недавно розповіла в інтерв'ю одному з видань.
«Мені не хотілося, щоб наші лесбійські сцени викликали невдоволення з боку чоловіків. Тому ми намагалися зіграти їх переконливо і збудливо, але при цьому так, щоб це не виглядало пропагандою одностатевого кохання або закликом до дії», - розповіла журналістам Кіра.
Найтлі також зізналася, що не любить зніматися в надто відвертих сценах в кіно, так як вважає, що фантазувати і додумувати завжди цікавіше, ніж бачити все в найдрібніших подробицях і деталях.
Тегі: кира найтли
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 09 грудня 2018Ім’я:
11 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено