Ніколь Кідман зізналася, чому не спілкується з дітьми


Ніколь Кідман зізналася, чому не спілкується з дітьми
Фото: Pinterest, Vogue

 Нещодавно журналісти австралійського видання під час інтерв'ю з Кідман запитали її, чому старші діти не живуть і майже не спілкуються з матір'ю. Зірка кіно зважилася на відверте зізнання і розповіла, що після їх з Томом Крузом розлучення, прийомні син і дочка, яким на той момент було 6 і 9 років, прийняли рішення залишитися з батьком.

Спочатку, зізналася жінка, вона була вражена тим, що залишилася зовсім одна, але з часом змирилася і зрозуміла, що Белла і Коннор більше прив'язані до батька. На малу кількість зустрічей дітей і матері вплинула також саєнтологія - віра, якої дотримується сам Том Круз і його сім'я.
«Вони дорослі ... Вони можуть приймати власні рішення. Вони вибрали саєнтології. Я залишаюся їм матір'ю, і мій обов'язок - любити їх до кінця своїх днів. Я являюсь прикладом толерантності та вважаю, що незалежно від того, що роблять мої діти, вони повинні знати, що двері мого будинку завжди для них відкриті ".
Як би там не було, судячи з усього, спроб налагодити зв'язок з дорослими дітьми, Ніколь не робила. Після розлучення з Томом Крузом, який відбувся в 2001 році, актриса бачилася з Белою і Коннором всього кілька разів.
Тегі: николь кидман
Джерело: joinfo.ua
Сергей Задко 09 листопада 2018Ім’я:
11 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено