Орландо Блум позбавив офіціантку роботи


Орландо Блум позбавив офіціантку роботи
За скороминущий зв'язок із зіркою можна гірко поплатитися. 21-річна офіціантка Вівіана Росс тепер знає про це не з чуток. Із зіркою фільму «Пірати Карибського моря» 40-річним Орландо Блумом дівчина познайомилася в лондонському готелі Chiltern Firehouse - Вівіана подавала йому напої в ресторані на першому поверсі під час вечірньої п'ятничної зміни.
Слово за слово, Орландо запросив Вівіану в свій номер. Дівчина шанс не прогавила: може, просто хотіла провести час із зіркою, а, може, сподівалася, що Блум допоможе їй стати актрисою - в Англію Вівіана приїхала два місяці тому з Румунії якраз щоб стати зіркою кіно і телебачення.
Але кар'єри актриси вийде, як і кар'єри офіціантки: менеджер знайшов Вівіану в номері Орландо на наступний ранок. Через годину на телефон Росс прийшло повідомлення про те, що вона звільнена. Блум в готелі теж не затримався - його ввічливо попросили покинути готель.
Вівіана трохи засмучена тим, що втратила роботу, але зовсім не шкодує про ніч з Орландо. «Вона сказала, що розкішно провела час, а його тіло просто прекрасне. Він хороший коханець», - сказали друзі Росс порталу The Sun.
Тегі: орландо блум
Сергей Задко 23 травня 2017


Ім’я:
09 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено