Орландо Блум втомився від самотності і шукає дружину


Орландо Блум втомився від самотності і шукає дружину

Актор Орландо Блум після розриву стосунків з Кеті Перрі ще в лютому досі не завів серйозних відносин. ЗМІ регулярно приписували акторові романтичні захоплення (останнім слухом був нібито роман з грузинською піаністкою Хатією Буніатішвілі), але всі вони не витримували випробувань. Сам Блум зберігав мовчання, не коментуючи своє особисте життя. Однак днями він все-таки проговорився і дав зрозуміти, що готовий не просто до серйозних стосунків, а до нового шлюбу.

Розмовляючи з ведучим телешоу каналу Fox Ей-Джеєм Каллоуеєм, Орландо звернув увагу на шпильку, що прикрашала лацкан піджака Ей-Джея. У відповідь на комплімент ведучий повідомив, що це подарунок його подруги. "Ось! Мені потрібна дружина. Чи можете ви допомогти мені з цією справою? Я дійсно шукаю дружину - людину, яка буде про мене дбати, яка подарує мені таку шпильку", - відреагував Орландо Блум.
Нагадаємо, що актор протягом трьох років був одружений на моделі Міранді Керр. Їх шлюб розпався в 2013-му, пара підтримує прекрасні стосунки і виховує спільного сина Флінна. Після розлучення ім'я Блума пов'язували з Ніною Добрев і Селеною Гомес.
Тегі: орландо блум
Сергей Задко 27 жовтня 2017


Ім’я:
25 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено