Раян Гослінг втомився від ревнощів Єви Мендес


Раян Гослінг втомився від ревнощів Єви Мендес
В кінці травня західні ЗМІ повідомили про те, що Раян Гослінг і Єва Мендес розійшлися. Інсайдери розповіли, що зараз актори проводять час разом тільки заради двох дочок, Есмеральди і Амаду. Причинами розставання зірок близькі до них джерела називають те, що Гослінг втомився від ревнощів Мендес до його партнерок по зйомках, зокрема, до Емми Стоун, а також те, що Єва перестала виходити з дому і відмовилася підтримати коханого на преміях "Золотий глобус" і "Оскар". "Вона перетворилася на самітницю і параноїка, іноді тижнями не розмовляє ні з ким, крім Раяна і дочок, уникає спілкування з сім'єю Раяна. Раян же - вірний партнер, йому неприємно слухати звинувачення в тому, чого він не робив", - говорять близькі пари.
Остання сварка, після якої Раян і Єва вирішили роз'їхатися, пов'язана з тим, що зірка фільму-мюзиклу "Ла-Ла Ленд" вирішив провести День матері в компанії не своєї цивільної дружини, а власної матері. Слова інсайдерів підтверджує те, що навіть на прогулянках з дітьми акторів останнім часом бачать окремо.
За останніми даними преси, остаточно розірвати стосунки з Євою Раян не може через дочок: він боїться, що Мендес через суд доб'ється одноосібної опіки над ними.
Тегі: райан гослинг
Сергей Задко 15 червня 2017


Ім’я:
19 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено