Рене Зеллвегер готується до скромного весілля


Рене Зеллвегер готується до скромного весілля
Свого часу за Рене Зеллвегер доглядали найкращі голлівудські ловеласи. У бойфрендах актриси значилися Метью Макконахі, Бредлі Купер і Джим Керрі. Стосунки з ними у неї не склалися, і вона продовжила шукати свою любов. І знайшла її в особі кантрі-співака Кенні Чесні, за якого вийшла заміж у 2005 році. Як відомо, шлюб виявився нещасливим, і вже через півроку Рене знову примкнула до рядів неодружених.
Як стверджує інсайдер порталу RadarOnline, Зеллвегер до сих пір не може відпустити цю принизливу ситуацію, тому хоче якомога швидше вийти заміж за свого нинішнього коханого Дойла Бремхолла. "Вона буквально благає свого обранця швидше одружитися з нею. Рене не хоче влаштовувати пишне весілля - її влаштує навіть скромна церемонія в Лас-Вегасі. Вона довго планувала розкішне свято, але потім згадала свій невдалий шлюб з Кенні Чесні. Вона дуже любить Дойла, але останнім часом минуле не дає їй спокою", - заявило джерело журналістам.
Інсайдер впевнений, що Дойл, який поки що навіть не зробив пропозиції руки і серця Рене, дослухається її. У вересні цього року у Бремхолла намічається гастрольний тур по США, після закінчення якого 48-річний музикант вирішить одружитися з коханою.
Тегі: рене зеллвегер
Сергей Задко 24 серпня 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено