007

Річард Гір одружується втретє


Річард Гір одружується втретє

 Знаменитий голлівудський актор Річард Гір зібрався одружуватися втретє. Обраницею 68-річного актора стала 34-річна іспанська світська левиця Алехандра Сільва. Реєстрація шлюбу запланована на 5 травня і пройде вона у Вашингтоні, США. Про це повідомило іспанське видання ABC. До слова, пара зустрічається вже три роки.

Для 68-річного Гіра це буде третій законний шлюб. Його першою дружиною була супермодель Сінді Кроуфорд. Вони прожив разом чотири роки - з 1991 по 1995 рік. Потім Річард зустрічався з моделлю і актрисою Кері Лоуелл. Вони одружилися в 2002 році. Кері народила сина Гомера. Йому зараз 17 років. Однак в 2016 році Гір і Лоуелл розлучилися.
35-річна Алехандра Сільва була одружена з Говінди Фрідленде, сином американського вугільного магната Роберта Фрідленде. У неї є син.
Нагадаємо про те, що вперше про серйозні стосунки між американським актором Річардом Гіром і Олександри Сільви заговорили взимку минулого року. Пара вперше з'явилася разом в лютому на червоній доріжці. А в грудні на руці подруги кінозірки засяяло кільце з великим діамантом. Подробиці читай, перейшовши за посиланням.
Тегі: ричард гир
Сергей Задко 15 квітня 2018


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено