Роберт Паттінсон засвітив оголений торс (фото)


Роберт Паттінсон засвітив оголений торс (фото)

 Дівчата, стережіться! У мережі з'явилося безліч фотографій напівголого Роберта Паттінсона, і тепер у нас є можливість оцінити фізичну форму 31-річного актора.

Зірка драми «Гарний час» проводить свою тижневу відпустку на острові Антигуа, що в Карибському морі, в гостях у свого друга Джессі Бі, музиканта групи Soul to Soul. І він не з тих, хто буде розтікатися на пляжі під жарким сонцем - Роб вважає за краще проводити час з користю і витрачати його на тренування.
В принципі він завжди перебував в хорошій формі, просто вважає за краще не ділитися з шанувальниками кожним кроком свого персонального життя. А тепер ми знаємо, що у нього навіть є особистий фітнес-гуру, який супроводжує його в спортивних починаннях.
Чому ми загострили увагу на спорті? Тому, що кілька років тому Роберт Паттінсон розповів, що він не в ладу зі своїм тілом, але ненавидить спортзали і краще «піде і нап'ється».
"Я хвилююся, коли їду на захід, але як тільки виходжу з машини, це розсіюється. Однак до цього моменту я страшенно боюся. У мене дисморфофобія (психічний розлад, при якому людина надмірно стурбована і зайнята незначним дефектом або особливістю свого тіла.- Прим.) І підвищена тривожність. Я не ношу з собою шість пакетів з їжею і ненавиджу спортивні зали. Я був таким все життя. І я ненавиджу знімати футболку, і я краще нап'юся."
Тегі: роберт паттинсон
Сергей Задко 07 лютого 2018


Ім’я:
31 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено