Шерон Стоун вперше вийшла в світ з новим бойфрендом


Шерон Стоун вперше вийшла в світ з новим бойфрендом
Фото: Getty
Ще недавно 60-річна Шерон Стоун зізнавалася, що максимально задоволена своїм життям матір'ю-одинаки і зовсім не має потреби в чоловікові. Тепер же актриса, по всій видимості, готова відмовитися від своїх слів, адже зовсім недавно в її житті несподівано з'явився новий коханий - саме з ним Шерон напередодні і прилетіла до Риму, щоб взяти участь у благодійному заході, організованому Червоним Хрестом.
Вперше журналісти помітили Стоун з 50-річним журналістом Енцо курс на минулих вихідних на вулицях Рима - нова зоряна пара прибула до Італії за день до заходу, щоб провести більше часу разом. Шерон і Енцо, тримаючись за руки, неспішно прогулювалися по магазинах і без кінця веселили один одного жартами. Разом з новим бойфрендом Шерон здавалася щасливою і безтурботною, в той час як він дивився на неї закоханими очима.
На наступний день новоспечена зіркова пара вперше вийшла в світ разом. Стоун з'явилася в супроводі курс на червоній доріжці благодійної премії Jump 2018, заради якої вона і прибула до Італії. Весь вечір Енцо не відходив від коханої ні на крок, ніжно тримав її під руку і всіляко підтримував.
Тегі: шэрон стоун
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 05 грудня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено