Шейк і Купер романтично прогулялися в Нью-Йорку


Шейк і Купер романтично прогулялися в Нью-Йорку
Фото: Getty
Важко пригадати, коли 32-річна Ірина Шейк і 43-річний Бредлі Купер потрапляли під приціли фотографів виключно в компанії один одного, без своєї півторарічної доньки Леї - зоряне сімейство виходить у світ практично завжди тільки в повному складі. Але вчора був саме один з тих рідкісних днів, коли закохані, залишивши дитину на піклування няні, вирішили провести час наодинці.
Папарацці вдалося зняти голлівудського актора і російську модель на вулиці Нью-Йорка. Тримаючи один одного за руку, Бредлі та Ірина явно насолоджувалися настільки рідкісним побаченням: вони посміхалися, про щось мило розмовляли і здавалися щасливими.
Добралася і до Великого яблука досить прохолодна погода змусила модель утеплитися. Шейк наділу чорні джинси-скинни, водолазку, пальто довжиною нижче коліна, черевики, а також кепку від Versace, в показі якого вона взяла участь в неділю. Доповнила свій модний total black look модель сонячними окулярами і поясний сумкою, яку вона одягла через плече.
Бредлі ж, який прилетів до Нью-Йорка, щоб підтримати улюблену на показі, здається, холодів не сильно злякався. Він був одягнений в худі і штани синього кольору, сіру джінсовку, яку він навіть не став застібати, чорні черевики на шнурівці і бейсболку.
Тегі: брэдли купер
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 06 грудня 2018



Ім’я:
13 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено