Сильвестр Сталлоне образився на Кейсі Аффлека


Сильвестр Сталлоне образився на Кейсі Аффлека

На нещодавній церемонії вручення премії «Золотий глобус» Сильвестр Сталлоне посварився з братом Бена Аффлека - Кейсі, який став у той вечір переможцем у номінації «Найкращий актор в драмі або мюзиклі». Про це повідомляє видання People.
Інцидент стався через накладку організаторів церемонії. За планом розпорядників заходу всі зіркові гості в ході церемонії повинні були сидіти на своєму призначеному і запланованому місці. Однак, коли Сильвестр Сталлоне зі своєю дружиною Дженніфер Флейвін підійшли до відведеного для зіркової пари столика, він побачив, що там є лише одне вільне крісло. Друге було зайняте Кейсі Аффлеком, який не тільки не подумав поступитися 70-річному Сильвестру і його дружині місцем, але навіть не захотів хоч якось прокоментувати ситуацію.
До бійки справа не дійшла, але оскаженілий Сталлоне, якого принизили в присутності дружини, буквально вилетів із зали й розташувався в службовому приміщенні за сценою, звідки й спостерігав з Дженніфер всю церемонію.
За словами очевидців, трохи пізніше Аффлек все ж приніс свої вибачення з приводу ситуації, що склалася, проте Сталлоне їх не прийняв.

Тегі: сильвестр сталлоне, кейси аффлек
Сергей Задко 12 січня 2017Ім’я:
20 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено