Сяюча Анджеліна Джолі вразила публіку на зустрічі


Сяюча Анджеліна Джолі вразила публіку на зустрічі

 В цьому році у Анджеліни Джолі відбувся режисерський дебют: в прокат вийшла картина «Спочатку вони вбили мого батька: спогади дочки Камбоджі». Стрічка майже відразу завоювала визнання кінокритиків. Високо відзначили професіоналізм Джолі і журі найпрестижніших в світі кінопремій.

Нинішній «Золотий глобус» для Анджеліни стане особливим. По-перше тому, що вона вперше тут в незвичній для себе ролі, а по-друге - на здобуття нагороди її висунули НЕ Сполучені Штати, а Камбоджа, в якій проходили зйомки картини.
Вчора в Лос-Анджелесі пройшла зустріч номінантів в категорії «Кращий фільм іноземною мовою». На заході потенційні суперники познайомилися один з одним і відповіли на питання журналістів.
Для появи на червоній доріжці Анджеліна вибрала досить стриманий образ: актриса з'явилася перед фотографами в довгій темно-сірій спідниці і білій блузі, ніж багатьом нагадала шкільну вчительку.
Нагадаємо, що 75-я церемонія вручення нагород премії «Золотий глобус» відбудеться в ніч з 7 на 8 січня 2018 року в готелі Беверлі-Хілтон. Номінанти були оголошені 11 грудня 2017 року.
Тегі: анджелина джоли
Сергей Задко 07 січня 2018


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено