Слух дня: Ніколь Кідман і Кіт Урбан на межі розлучення


Слух дня: Ніколь Кідман і Кіт Урбан на межі розлучення

 У Голлівуді все більше знаменитостей переживають труднощі у стосунках. Дженніфер Еністон розлучилася з Джастіном Теру, Ембер Херд в черговий раз розлучилася з Ілоною Маском, а Селена Гомес пішла від Джастіна Бібера. З чуток, на межі розлучення виявилися і Ніколь Кідман з Кітом Урбаном. Як повідомило видання In Touch, пара протягом трьох днів відвідувала консультації сімейного психолога в невеликому американському місті Кабот. Однак ця спроба зберегти відносини не увінчалася успіхом.

"Вони занадто довго ігнорували свої проблеми. На людях вони завжди посміхаються, а коли залишаються наодинці - все руйнується."
Нагадаємо, що в листопаді минулого року Кіт Урбан подарував своїй дружині розкішний особняк за $ 52 мільйони. Будинок був побудований в кінці 19-го століття. Його площа становить понад тисячу квадратних метрів. У будівлі 17 кімнат: сім спалень, вісім ванних кімнат і дві гардеробні. У різний час особняком володіли Марк Шагал, Майкл Джексон і мільярдер Марк Лазрі. Музикант вважав, що переїзд позитивно позначиться на освіті їхніх дочок, адже неподалік від особняка багато престижних шкіл і коледжів.
Тегі: николь кидман
Сергей Задко 20 березня 2018


Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено