last-night-in-soho

Слух дня: у Джолі трапився нервовий зрив через Еністон


Слух дня: у Джолі трапився нервовий зрив через Еністон

 Анджеліна Джолі хоч і подала на розлучення з Бредом Піттом в 2016 році, за чутками, до сих пір ревнує його до інших жінок. Як повідомило видання The National Enquirer, у актриси трапився нервовий зрив, коли вона дізналася, що її колишній чоловік може повернутися до Дженніфер Еністон. Інсайдер бачив, як пригнічена Енджі покидала кабінет психотерапевта.

"Анджеліна була вбита горем, коли дізналася, що Дженніфер і Бред хочуть возз'єднатися. Вони і подумати не могла, що таке коли-небудь трапиться. Психотерапевт допомагає їй знімати напругу. Вона відвідує його раз на тиждень, але планує збільшити зустрічі."
Інсайдер також додав, що тепер Джолі активно спілкується з екс-чоловіком Еністон Джастіном Теру. Засекречений джерело навіть бачив парочку в одному з ресторанів Нью-Йорка.
Нагадаємо, що минулого місяця Дженніфер Еністон офіційно оголосила про розставання з Джастіном Теру. Пізніше стало відомо, що незадовго до цього актриса спілкувалася зі своїм колишнім чоловіком Бредом Піттом. Шанувальники припустили, що екс-подружжя може возз'єднатися
Тегі: анджелина джоли, бред питт, дженнифэр энистон, джастин теру
Сергей Задко 01 березня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено