ЗМІ: Анджеліна Джолі хоче всиновити ще одну дитину


ЗМІ: Анджеліна Джолі хоче всиновити ще одну дитину
Фото: Getty

 Голлівудська актриса Анджеліна Джолі збирається усиновити ще одну дитину, повідомляє Celebrity Insider.Тогда в родині буде вже сім дітей. Актриса вже веде консультації з відповідними інстанціями, щоб стати прийомною матір'ю для хлопчика з Сирії, батьки якого стали жертвами збройного конфлікту в регіоні, повідомляє Celebrity Insider.

Однак, є одне "але": для того щоб все закінчити якнайшвидше, Джолі залишилося офіційно розірвати шлюб з Бредом Піттом. Саме такий порядок дій намітила для себе кінозірка, тому, здавалося б, що сповільнився шлюборозлучний процес повинен прискоритися найближчим часом.
При цьому, коли всі юридичні формальності будуть вирішені, до сих пір невідомо, адже Джолі і Пітт ніяк не можуть владнати питання, що стосуються шістьох дітей, що носять прізвище Джолі-Пітт. Анджеліна хотіла взагалі позбавити Бреда можливості бачитися з ними, однак після його офіційної скарги на поки ще дружину суд встав на сторону актора, відзначивши у своєму рішенні, що Джолі не має права забороняти Пітту бачитися з дітьми.
Тегі: брэд питт, анджелина джоли
Джерело: ok-magazine.ru
Сергей Задко 03 серпня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено