Софі Тернер і Джо Джонас планують весілля в Парижі


Софі Тернер і Джо Джонас планують весілля в Парижі
Фото: Getty
Софі Тернер і Джо Джонас, можливо, ще не закінчили святкувати свій новий шлюб - наречені, як повідомляється, все ще планують провести друге весілля у Франції в кінці цього року, чому б не продовжити вечірку?
Щаслива пара здивувала нас усіх, коли вони одружилися в Лас-Вегасі в середу ввечері після участі в Billboard Music Awards 2019. Це мало сенс, враховуючи, що вони були поруч з каплицею і мали друзів, включаючи брата Джо Ніка Джонаса і його дружину Пріянку Чопру, навколо них. Але тепер стверджується, що 23-річна Софі і 29-річний Джо все ще хочуть більше «формальну» церемонію, так що ті, хто пропустив весілля в дикому Вегасі, все ще можуть бути частиною особливого дня пари.
Джерело повідомило Entertainment Tonight: «Джо і Софі - пара, яка любить веселитися і жити в даний момент, і це саме те, що було пов'язано в Вегасі. Пара планує провести більш офіційну весілля зі своєю сім'єю і друзями, але ця церемонія була просто веселою. Джо і Софі планують одружитися в Парижі в кінці цього року».
Тегі: софи тернер
Джерело: Entertainment Tonight
Сергей Задко 05 травня 2019Ім’я:
22 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено