Обитель зла

Том Круз стрибнув з парашутом 106 разів


Том Круз стрибнув з парашутом 106 разів

 Виконавець головної ролі у фільмі "Місія нездійсненна 6: Наслідки" Том Круз був змушений виконати 106 стрибків з парашутом, щоб зняти одну з ключових сцен. Як повідомляє видання Deadline, про це було заявлено на презентації проекту в рамках фестивалю CinemaCon.

Творці картини розповіли, що слідом за Крузом з літака вистрибував професійний спортсмен з камерою, закріпленою на його шоломі. У його завдання входило розміщення знімального комплексу на рівні обличчя актора, щоб відобразити всі його емоції. "Природно, знімав він це все лише керуючись своїми інстинктами", - прокоментував режисер фільму Крістофер МакКуоррі. Лише три відзнятих матеріали були визнані придатними для монтажу.
"Єдине місце, де ми могли виконувати такі трюки, Об'єднані Арабські Емірати", - додав сам Том Круз, уточнивши, що в інших країнах автори проекту зіткнулися б з різними юридичними обмеженнями. "Ми завжди знали, що Том може зробити набагато більше, ніж ми можемо йому дозволити без ризику вбити його", - сказав МакКуоррі.
Фільм "Місія нездійсненна 6: Наслідки" в прокаті з липня 2018 року.
Тегі: том круз
Сергей Задко 26 квітня 2018


Ім’я:
30 листопада 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено