Обитель зла

Уілл Сміт зробив триб'ют Робіну Уільямсу


Уілл Сміт зробив триб'ют Робіну Уільямсу
Фото: Getty
Уілл Сміт і його колеги-учасники насолоджувалися чарівним килимом на лондонській прем'єрі фільму «Аладдін», яка відбулася перед виходом нового фільму Діснея 24 травня.
Уілл, який грає Джина, знайшов час на червоній - вибачте, чарівній - килимовій доріжці, щоб віддати належне покійному Робіну Уільямсу, який озвучив персонажа в мультфільмі 1992 року. «Те, що Робін Вільямс зробив з Джином, було революційним в анімації», - сказав він журналістам. «Актори навіть не знали, що ви могли б зробити це, він представив ідею і спосіб прийти в ці фільми».
Зізнавшись, що він дивився старий фільм «чотири або п'ять разів», готуючись до ролі, Вілл вважає, що йому вдалося «створити нову підпис для Джина» в новому «Аладдіні». «Те, що зробив Робін Вільямс, по суті, вселило персонажа в його особистість», - зауважив Уілл. «І коли я подумав про те, щоб зробити Джина таким чином, я подумав: «О, я можу просто вселити персонажа, якого люди знали за останні 20 років, в посиленого персонажа і вловити ностальгію», в той же час час створивши щось нове».
Тегі: уилл смит
Джерело: THR
Сергей Задко 10 травня 2019


Ім’я:
29 листопада 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено