Вайнона Райдер і Кіану Рівз зіграли весілля на зйомках


Вайнона Райдер і Кіану Рівз зіграли весілля на зйомках
Фото: GettyImages.ru/Кадри з фильму

 46-річна Вайнона Райдер і 53-річний Кіану Рівз не знімалися разом з 1992 року, коли на екрани вийшов фільм "Дракула" за романом Брема Стокера. Тоді актори зіграли закохану пару, яку намагається розлучити древній вампір. Тепер Райдер і Рівз знову з'являться в одному фільмі, який отримав назву "Як одружити холостяка". Про те, як вийшло його одружити, актриса розповіла в інтерв'ю Entertainment Weekly.

Під час прес-туру фільму Вайнона і Кіану прийшли обговорити майбутню прем'єру і заодно згадати про несподіваній ситуації, яка сталася цілих 26 років тому.
"Ми дійсно одружилися на зйомках " Дракули ". Клянуся Богом, я думаю, що ми одружені в реальному житті. Для цієї сцени режисер Френсіс Форд Коппола покликав справжнього румунського священика. Ми знімали його в фільмі і він зробив все ті обряди, які зазвичай здійснює на справжньому весіллі. Тому я вважаю, що ми одружені, "- пожартувала актриса в розмові з журналістом.
Кадр из фильма "Дракула"
Нагадаємо, в новому фільмі Рівз і Райдер грають гостей на весіллі своїх знайомих. Вони випадково знайомляться по дорозі на свято і знаходять багато спільного у своїй обопільної неприязні до романтичних дурощів. Але, за іронією долі, самі опиняються на межі того, щоб закохатися одне в одного.
Тегі: вайнона райдер, киану ривз
Джерело: Entertainment weekly
Сергей Задко 19 серпня 2018Ім’я:
13 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено