Вуді Аллен розповів про шлюб з пасербицею


Вуді Аллен розповів про шлюб з пасербицею

Вуді Аллен прокоментував тему свого особистого життя, а конкретніше одруження режисера з його пасербицею Сун-і Превен і звинувачення в сексуальних домаганнях, висунутих його іншою прийомною донькою, Ділан. Про це повідомляє видання People.
Обговорюючи тему того, що його з Мією Ферроу прийомна дочка Ділан звинуватила режисера в сексуальних домаганнях, Аллен підкреслює, що всі ці заяви - чиста брехня, яка не має нічого спільного з правдою. «Я в цьому не зацікавлений. Це все вигадки бульварної преси. Протягом 14 місяців соціальні служби Нью-Йорка грунтовно вивчали й розслідували цю ситуацію. І їх висновок полягає в тому, що я не причетний до цієї ситуації. Я турбувався через це. Але це не впливає на мене, я просто не зацікавлений у всьому цьому», - заявив режисер.
А ось про створення сім'ї з пасербицею Сун-і Превен Аллен не жалкує. Проте режисер зізнається, що труднощі, з якими довелося зіткнутися, зробили його слабшим. «Думаю, в житті є такі травми, які нас послаблюють. Стріли, які в мене потрапляли, не зробили мене сильнішим. Я слабак», - зазначив Вуді.

Тегі: вуди аллен
Сергей Задко 03 вересня 2016


Ім’я:
08 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено