Зої Салдана розповіла про статус продовжень "Аватара"


Зої Салдана розповіла про статус продовжень

 Джеймс Кемерон завершує процес захоплення зображень акторів для перших двох продовжень самого касового фільму в історії - "Аватар". Про це розповіла в інтерв'ю виданню LA Times виконавиця однієї з головних ролей Зої Салдана.

"Ми як раз закінчуємо процес motion capture для другого і третього фільму, а потім знімальна група починає підготовку до натурних зйомок, які будуть проходити протягом шести місяців в Новій Зеландії. Так що ми тільки на півдорозі, і це чудово. Скаржитися нам точно не доводиться. ми кожен день приїжджаємо на Манхеттен-Біч, де створюється Пандора, працюємо з нашим улюбленим режисером і моїм найулюбленішим прикладом для наслідування в цьому місті. Я знаю, що можу говорити і від імені Сема Уортінгтона адже ми обидва однаково схвильовані: у нас знову з'явилася можливість попрацювати з Сігурні Уівером і Стівеном Ленгом, ми співпрацюємо з надзвичайним акторським складом, якому випала велика удача зніматися у самого Джеймса Кемерона. Словом, ми дуже весело проводимо час ", - розповіла актриса.
Продовження "Аватара" набагато випередять в технічному виконанні всі існуючі і перспективні голлівудські фільми. Друга серія буде представлена ​​глядачам в грудні 2020 року.
Тегі: зои саладана
Сергей Задко 07 травня 2018


Ім’я:
27 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено