5-й Київський Міжнародний 'Кінофорум України'


Новини: 5-й Київський Міжнародний 'Кінофорум України'

23-25 квітня 2008 року в Українському Домі (Європейська площа) та кращих кінотеатрах Києва відбудеться помітна подія кінобізнесу України – V Київський Міжнародний «Кінофорум України-2008».
У програмі «Кінофорум України-2008» відбудеться біля 50 планових та спеціальних подій, головними серед  яких є: V-та Міжнародна виставка устаткування і послуг для кінопрокату та кіновиробництва; V-та «Національна премія кінобізнесу України»; Кінокампус  (реально діючий знімальний майданчик); Форум «Асоціації кінопродюсерів України»; II-а «Спеціалізована  премія реклами в кіно «25 кадр»; комплекс бізнес-семінарів і круглих столів з актуальних проблем кінобізнесу; презентації нових  кінопродуктів і технологічних розробок у сфері кінопрокату та   кіновиробництва.
Найбільш очікуваною  публічною подією  «Кінофоруму України-2008» є V-та «Національна премія кінобізнесу України». Ініціаторами створення та головними партнерами «Національної премії кінобізнесу України» є компанія «Кінофорум Україна», Служба кінематографії України, «Українська Кінофундація», журнал «Кінобізнес сьогодні», компанія «Cinema Analytics», Національна кіностудія ім. О.Довженка, «Асоціація продюсерів України», «Асоціація сприяння розвиту кінематографу України», телеканал «Кіно».

Обрання лауреатів «Національної премії кінобізнесу України» проводиться шляхом опитування аудиторії кінофахівців (фахівців та фірм, що працюють безпосередньо у сфері кіноіндустрії) та ЗМІ (які системно вивчають та висвітлюють події в українському кіно).


Джерело: 'Кинофорум Украина'
root 09 квітня 2008
Like

Ім’я:
12 серпня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Скеля золота Скеля золота

Дуейн Джонсон - найбільш високооплачуваний актор світу

12 серпня 2020 0 145
Втретє біля Шевченка Втретє біля Шевченка

Стартує тиждень короткого метру в літньому кінотеатрі у парку ім. Шевченка «Кіновернісаж просто неба».

07 серпня 2020 0 723
Один з трьох Один з трьох

Зак Ефрон зіграє в комедії «Троє чоловіків і немовля»

11 серпня 2020 0 236
По третьому КІНОКОЛу По третьому КІНОКОЛу

ВІДКРИТО ПРИЙОМ ФІЛЬМІВ НА ТРЕТЮ ЩОРІЧНУ НАЦІОНАЛЬНУ ПРЕМІЮ КІНОКРИТИКІВ КІНОКОЛО

28 липня 2020 0 1052
ТЕНЕТ вийде через місяць ТЕНЕТ вийде через місяць

На більш ніж 70 територіях

27 липня 2020 2 1597