V-й ювілейний Київський Міжнародний «Кінофорум України - 2008»


Новини: V-й ювілейний Київський Міжнародний «Кінофорум України - 2008»


23-25 квітня 2008 року
в Українському Домі, а також кращих кінотеатрах столиці відбудеться V-й ювілейний Київський Міжнародний «Кінофорум України – 2008» – головна подія кінобізнесу України, яка об’єднує  усі напрямки  вітчизняної  кіноіндустрії. 
         «Кінофорум України» - єдина і найбільша подія сучасного кінематографу України, спрямована на ознайомлення кінофахівців с сучасними світовими технологіями кіновиробництва, кінопрокату та управління бізнесом в кіногалузі.
           На протязі 3-х днів «Кінофоруму» пройде більше 50-ти заходів, а саме:
-     Міжнародна виставка обладнання для кінопрокату та кіновиробництва;
-         Презентації інноваційних технологічних рішень у кінопрокаті та кіновиробництві;
-         Бізнес-семінари та круглі столи з провідними фахівцями і представниками вітчизняного кінобізнесу;
-         Спеціальні та допрем’єрні покази касових українських та зарубіжних  фільмів;
-         Церемонії вручення «V-ї Національної премії кінобізнесу України» та спеціалізованої премії реклами в українському кінобізнесі – «25 кадр»;
-         Кінокампус для режисерів-початківців тощо.

            Успішна реалізація «Кінофоруму України – 2004-2007» та включення українського форуму в графік заходів всесвітньозначущих кіноподій, активний промоушн українського форуму на найбільших світових форумах кіно («Сінема Експо», Амстердам; «Берлінале», Берлін; «Союзкіноринок і Кіно Експо», Москва та інші), підтверджена участь в «Кінофорумі України-2008» великих кінокомпаній та провідних міжнародних брендів, таких як: «НЕВАФІЛЬМ», Hewlett Packard, Apple, Національна кіностудія художніх фільмів ім. О. Довженка,  «Ялта Фільм», «КіноСвіт», Ялтинська кіностудія, «ОПТА», «TimeLine»,  «Алвісс», «Sota Cinema Group», фестиваль «Бригантина», фестиваль «Відкрита Ніч», Асоціація продюсерів України, Російський Міжнародний Кіноринок,  Cinefex,  Ліхачовська Меблева Фабрика, Київський Медіа Холдинг, ІСПА-Україна, "Р КІПЕР-СЕРВІС", "Техніка Днепр", Одеське державне конструкторське бюро кінообладнання, «Сила Света Украина», Служба кінематографії України, «Софт Маркет», «Тікет Софт», «Українська Кінофундація», компанія «Тулон», СК «НАДІЙНА», «Кінопрокат Україна», «Cinema Analitycs», «Техномедіа», «Лізард Фільм», «Саламандра Кіно» та інші (див. www.kinoforum.com.ua, розділ «Учасники та Виставка»), дають нам впевненість в успішному  проведенні «Кінофорума України - 2008» .
              Вперше в історії «Кінофоруму України» Службою Кінематографії України за підтримки компаніі «Кінофорум Україна» і PR-компанії «Вавілон» започатковано програму публічних презентацій нових кінопроектів, що знаходяться у стадії підготовки до виробництва і фінансуються за рахунок державних коштів. Це надасть можливість заздалегідь інформувати спільноту про державні витрати в галузі  українського кіно.
               Вперше в рамках «Кінофоруму України»  буде організовано телеміст (відео-конференція) між американською Асоціацією кіновиробників (штат Огайо, США) та Асоціацією продюсерів України за підтримки Посольства США в Україні.
              Серед заходів «Кінофоруму України» очікуються презентації таких кінофільмів:
·              Перший прокатний фільму «О, щасливчик!» від компанії StarMedia;
·              Кінофільм «Владика Андрій» режисера О. Ярчука;
·              Кінофільм «Богдан Хмельницький» від Національної кіностудії ім. О. Довженко;
·              Фільм «Кастинг» режисера О. Шапіро,
·              Демонстрації фільмів «Ілюзія страху» режисера О. Кирієнко,
·              Кінофільм «Лас Менінос» режисера І. Подольчака,
·              Кінофільм «100 років  ялтинському кіно» від Ялтинської кіностудії
·             Кінофільм «Червоний жемчуг любові» від кінокомпанії «Аврора»,режисер Андрес Пуустусмаа
·             Кінофільм «Ріка» від студії «Дебют» Національної кіностудії ім. О. Довженко, режисер Т. Карпінська
·             Кінофільм «Закон» від студії «Дебют» Національної кіностудії ім. О. Довженко, режисер В. Потрух та інші.
Вперше на «Кінофоруму України» буде проведено 2 Кінокампуси:
        На  одному з Кінокампусів  молодих талантів, реально знімаючому майданчику «Кінофоруму України» стартує проект «17. Вихід» - Україна очима молодих,-  за підтримки Міністерства культури і туризму України, компанії «Кінофорум Україна», Української кінофундації, компаній Cartocci Ukraine та «Техномедіа». Суть проекту  полягає в об’єднанні 17-ти молодих  і талановитих вітчизняних режисерів для створення конкурентоспроможного вітчизняного продукту – 17 різних ігрових кінострічок та документальних картин.
         Також, вперше на «Кінофоруму України» відбудеться мультиплікаційний Кінокапмус, спільно зі студією «Червоний собака» всі дні форуму відбуватиметься мастер класи по створенню  мультфільмів дітьми.
              Насичена програма бізнес-семінарів, пресс-конференцій, круглих столів та презентацій буде наповнена такими заходами як: конференція «Страхування у кіновиробництві» від СК «Надійна», Презентація станції Hewlett Packard, обговорення меморандуму про покращення інвестиційного клімату в кіновиробництві, семінари від компаній ОПТА, SONY, BrandPro, Apple, «Кінопрокат Україна»,  Sota Cinema Group, UCS, АІСПА-Україна, Генератор Пост, «Ticket Soft» журналу «Cinefex» та багато інших.
Короткий перелік інноваційних рішень для кіноіндустрії України від компаній-учасників  «Кінофорума  України - 2008»:
              Компанія ОПТА планує провести презентацію нових відеокамер SONY для цифрового кінематографа. Також буде представлена оптика Carl Zeiss для відеокамер і адаптери для 35-мм оптики, які дозволяють використовувати кіно та фотооптику в бюджетних відеокамерах. Операторські візки і крани Movie tech, освітлювальне обладнання ARRI, Optibase Creator – комплексне рішення для захвату HD/SD відео в реальному часі, нові Full HD проектори Panasonic для постпродакшн і кінопоказу. Для проведення семінарів та майстер-класів запрошені фахівці компаній Panasonic, SONY, BandPro, Movie tech, P+S, Optibase.
             Компанія «Еркіпер Україна» представить нові технологічні рішення в сфері  електронних систем розповсюдження та бронювання  квитків в кінотеатри, за допомогою  продаж через Інтернет, сотові телефони, автоматичні кіоски.
             Компанія «КіноСвіт» традиційно продемонструє найновіші технології для кінопрокату -  вперше в Україні буде проведена оглядова презентація по системам стереопоказу, а саме по експлуатації цифрової кінопроекції Digital Cinema.
             Компанія «Сила Світла» проведе оглядову презентацію потужного 6-ти метрового штатива марки Monfroto та ряду освітлювальних приладів французької компанії «К 5600».
             Компанія «Apple» представить відвідувачам «Кінофорума України» новий soft для відеомонтажу, а також  технічне рішення для відео і кіновиробництва. Експерти компанії продемонструють  зручність роботи с відео на базі ексклюзивного обладнання «Apple».
             Компанія «Hewlett-Packard» продемонструє широкий вибір графічних рішень, які забезпечують точність візуалізації, яскравість зображень і відмінну продуктивність для відповідності вимогам кіноіндустрії - від професійної двокамерної до високоякісної тривимірної графіки.
             Компанія «Тікет Софт» представить оновлену версію оригінального програмного забезпечення «Lucky Ticket» і крім того єдину систему звітності та клубних карт для мережі «Multiplex» та розважальних центрів. Дана система здібна контролювати фінанси і персонал в режимі реального часу.
             Компанія «Кінопрокат Україна» продемонструє обладнання для установки 4D стереозалів, які по якості не поступаються світовим аналогам, але в ціновій категорії цілком доступно для вітчизняного виробника. Орієнтуючись на розширення можливостей української кіноіндустрії компанія  також проведе семінар на тему «Розвиток регіонального кіно в Україні».
             Представники «Асоціації продюсерів України», в рамках семінарів та круглих столів, обговорять з учасниками «Кінофорума України-2008» такі теми як: проблеми українського законодавства в сфері кінобізнеса; перспектив розвитку Української Фільмкомісії, а також проведення у вересні 2008 року в Україні Генеральної асамблеї Європейської асоціації незалежних продюсерів (CEPI).
  
Підсумовуючи готовність події за тиждень до відкриття, Генеральний продюсер «Кінофоруму України» - Андрій Різоль коментує: «Зараз ми зосереджені на якості подій «Кінофоруму України», яких планується близько 50-ти. Особливу увагу приділено презентаціям, присвяченим інноваційним технологіям».

root 17 квітня 2008


Ім’я:
06 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Візерспун і Кутчер зіграють у романтичній комедії Візерспун і Кутчер зіграють у романтичній комедії

До тебе або до мене?

05 серпня 2021 0 207
Мері Елізабет Вінстед у трейлері «Кейт» Мері Елізабет Вінстед у трейлері «Кейт»

Від творців «Джона Віка».

05 серпня 2021 0 169
Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки» Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки»

Прем'єра – 3 вересня.

03 серпня 2021 0 393
Джеймс Макевой у трейлері драмеді «Разом» Джеймс Макевой у трейлері драмеді «Разом»

Від номінанта на Оскар Стівена Долдрі.

03 серпня 2021 0 346
Перший кандидат на роль Синього Жука Перший кандидат на роль Синього Жука

Новий герой кіновсесвіту DC.

03 серпня 2021 0 335