Кіновечори 'ГОГОЛЬфесту'


Новини: Кіновечори 'ГОГОЛЬфесту'

ВЕЧОРИ КІНО «ГОГОЛЬФЕСТУ»

Цього року фестиваль фестивалів «ГОГОЛЬфест» представить своїм гостям чимало кінострічок най­різноманітніших жанрів та напрямків. Почнеться все з «Відкритої ночі» - кінофестивалю на­ціонального виробника - та його програми "Великому німому - з повагою». 9 та 10 травня після десятої вечора гості Мистецько­го арсеналу матимуть змогу зануритися в атмосферу німого кіно. Усі фільми, представлені «Відкритою ніччю" - німі. Вони не вимагають слів, вони не вимагають перекладу. Для того. щоб зрозуміти їх. достатньо вміти бачити, розуміти та відчувати. Відвідувачам фестивалю запропонують переглянути такі стрічки: «Атлантида», «Бійня», «Блукаючи поміж", "Заси­пле сніг дороги», «Зяблики та інші», «Іграшка», «Кафейна гуща», «Копилка». «Крила», "Ми ще маленькі». «На межі». «Народження звуку». «Наступний». «Натхнення», «Оди­ночка», «Одноразова вічність», «П'єса для трьох акторів». «Пересохла земля». «Погана прикмета», «Поганий, злий зліший». «Поза грою», «Почути». «Прости», «Прощавай», "Романс», «Сімейний портрет», «Стіна», «Стіни і двері», “Уїк-енд», «Veni! Vidi! Vici!»

З 11 травня кіноестафету у «Відкритої ночі» перехопить «Артхаус Трафік», який представить стрічки найбільшої мережі показів короткометражних фільмів у Європі «Future Shorts».

11 травня о 22:00 відвідувачі фестивалю зможуть пере­глянути добірку різножанрових коротких кіновитворів присвячених серцю Великобританії - Лондону. «Лондон, я люблю тебе»- це фільм-лабіринт, де то весело, то сумно; фільм-калейдоскоп, де можна нескінченно порпатися в іменах дійових осіб, алюзіях і гіперпосиланнях: фільм-атракціон, де кожна новела має свою неповторну ауру.

12 травня о десятій вечора «Артхаус Трафік» представить програму «Future Shorts. The Best!» - колекцію з тринад­цяти шедеврів світового короткого метру - витончених, дотепних і несподіваних. «Future Shorts. The Best!» - це маленькі шедеври, переможці міжнародних кінофести­валів і просто яскраві міні-стрічки, часом серйозні, часом гумористичні, але завжди насичені сенсом. Завершить свої кіно-вечори «Артхаус Трафік» 13 трав­ня (22:30) програмою «FutureShorts. Про Любоff». Wе нова підбірка з восьми «надлюбовиих ко­ротких історій з реального і не зовсім реального життя. це любовно-сексуальна колекція короткометражок зі всього світу.

Програма кінофестивалю «Молодість», демонстрацій якої почнеться з 14 травня, складається з тематичних кінозбірок і представляє собою зріз короткометражного «молодого» кіно найбільш розвинутих європейських кі­нематографій, зокрема німецької, французької, фінської. голландської та, звичайно, української. 14, 15 та 16 травня після десятої вечора відвідувачі фестивалю матимуть змогу переглянути тематичні збірки короткометражного кіно, відредаговані кураторами про­грами - Ігорем Шестопаловим та Денисом Нікітенко.

17 й 18 травня о 22:00 гості «ГОГОЛЬфесту» зможуть прийняти участь у відкритих засіданнях московського клубу «СИНЕ ФАНТОМ». Клуб існує вже понад 20 років З моменту заснування "СИНЕ ФАНТОМ» займався ді­яльністю, пов'язаною із радянським кіноандеграундом - легендарним рухом паралельного кіно: з середини 90-х став клубом, що об'єднав незалежних кінематографістів і актуальних художників; сьогодні це унікальне місце, де зустрічаються кіномистецтво і жива критична думка. Принцип роботи кіноклубу - демонстрація аудіовізуальних творів і обов'язкове обговорення їх з автором

17 травня «СИНЕФАНТОМ» продемонструє програму "Кіно й контемпорарі арт». 18 - програму «Борис і Гліб".

21 та 22 травня о десятій вечора Світлана Зінов'єва представлятиме публіці добірку документальних фільмів Сергія Лозниці, стрічки якого за останні роки здобули чимало призів (втім числі кілька гран-прі) на міжнародних фестивалях у Кракові, Лейпцигу, Берліні. Мадриді, Нью-Йорку та Тель-Авіві. В рамках «ГОГОЛЬфесту» будуть показані його фільми: «Сьогодні ми збудуємо дім», «Посилка". «Військово-морський музей»,«Артель». «Полустанок», «Фабрика».

root 07 травня 2008


Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 362
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 352
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 346
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 1360
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 1001