Дні ізраїльського кіно


Новини: Дні ізраїльського кіно
«Дні Ізраїльського кіно» у кінотеатрі «Жовтень».
З нагоди 60-ї річниці Держави Ізраїль Посольство Ізраїлю в Україні презентує 21 – 24 травня «Дні Ізраїльського кіно» у кінотеатрі «Жовтень».

«Мандри оркестру» - 21 травня
Режисер - Еран Колірін (Eran Kolirin) 2007, 87 хв.
Невеликий єгипетський оркестр приїжджає до Ізраїлю, для того, щоб виступати на відкритті Арабського культурного центру. Однак, через бюрократичні непорозуміння ніхто не зустрічає їх в аеропорту. Вони намагаються самі собі дати раду, та в результаті опиняються в маленькому забутому ізраїльському містечку. Зрештою виявляється, що випадкова зустріч з місцевими жителями в романтичній атмосфері пустелі може призвести не лише до неприємностей... Цей фільм - дуже добра історія про людське взаєморозуміння, для якого не існує мовних і культурних бар'єрів.
Нагороди: 2007 - 8 призів Ізаїльської кіноакадемії «Офір»( «ізраїльського Оскара»), серед них - «За найкращий фільм»; 3 нагороди Каннського фестивалю; «Скіфський олень» Міжнародного фестивалю Молодість; визнаний одним з 10 найкращих фільмів театральними критиками New York Post, LA Weekly, Hollywood reporter.

«Бофор» - 22 травня
Режисер - Джозеф Сідар (Joseph Cedar) 2007, 125 хв.
Війна в Лівані добігає кінця, однак маленький військовий підрозділ усе ще повинен захищати аванпост Бофор. За цей укріплений пункт, що знаходиться під постійним артобстрілом, вже пролилося багато крові. Як складуться стосунки молодих бійців в цій складній ситуації, як вони зможуть розв'язати складну дилему між щирим почуттям обов'язку та природнім бажанням вижити, зрештою, чи вдасться їм залишитися в живих - про це ми зможемо дізнатися лише наприкінці цієї драматичної стрічки.
Нагороди: номінація на Оскар як найкращий іноземний фільм (2008), 5 нагород та 8 номінацій Ізраїльської кіноакадемії.

«Непристойний жест» - 23 травня
Режисер - Цахі Град (Tzahi Grad) 2007, 98 хв.
Світ Міхаеля Клейнхауза полетів шкереберть після того, як водій Чорного джипу навмисне вдарив його машину. Міхаель не може забути про інцидент і вирішує добитися компенсації. Це непросто, адже водій виявляється впливовим бізнесменом, який має зв'язки як зі злочинним світом, так і з політичною елітою. Відмовляючись поступитися, Міхаель втягує себе й родину в конфлікт з могутніми опонентами, яких Вважаючи себе звичайним громадянином, який має захистити свої права й гідність, він перетинає межу, за якою вже немає вороття.
Нагороди: Гран-прі кінофестивалю в Хайфі, 5 номінацій на нагороди Ізраїльської кіноакадемії.

«Бульбашка» - 24 травня
Режиссер - Ейтан Фокс (Eytan Fox.) 2006, 115 хв.
Сленговий вислів "жити в мильній бульбашці" означає "жити в ілюзорній реальності". Ноам і Яелі, друзі - гомосексуалісти, разом з красунею Лулу винаймають квартиру в Тель-Авіві та насолоджуються безтурботним життям, допоки до них не приїжджає Ашраф - палестинець, з яким Ноам познайомився під час перебування на військових зборах. Стосунки між Ноамом та Ашрафом стають інтимними. Одвічний сюжет про заборонене кохання набуває нової інтерпретації в контексті палестинсько-ізраїльського конфлікту, більш того, ситуація ускладнюється нетрадиційною орієнтацію закоханих. Чи може історія їхніх стосунків закінчитися "хеппі ендом"? Адже всі ми знаємо, що мильна бульбашка рано чи пізно повинна луснути...
Нагороди: 2 призи Берлінського кінофестивалю, нагорода кінофестивалю в Торонто, номінація на нагороду ізраїльської кіноакадемії.

Усі фільми демонструються мовою оригіналу (іврит) з українськими субтитрами.

Фільми мають вікове обмеження – 14 років.

root 13 травня 2008


Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 359
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 349
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 343
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 1357
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 998