Українскьий павільон в Каннах


Новини: Українскьий павільон в Каннах

У п’ятницю 16 травня в Українському павільйоні було презентовано три масштабні фільми, які знаходяться зараз на стадії виробництва: картину «Дау» представив режисер Ілля Хржановський та продюсер Артем Васильєв, а також керівництво іноземних компаній, залучених до копродукції фільму; «Микита Кожум’яка» - перший український анімаційний блокбастер від студії «Карандаш» представив генеральний продюсер студії Віталій Докаленко; а новий проект Єви Нейман – стрічку «Дом с башенкой» - директор Одеської кіностудії Олександр Ткаченко та продюсер фільму Олег Кохан. Раніше цього ж дня Український павільйон відвідала пані Катерина Ющенко, яку разом з директором Української кінофундації Андрієм Халпахчі та головою компанії Nemiroff Олександром Глусем зустрічали також директор Каннського кіноринку Міріам Араб та директор Віллаж Інтернасьйональ Ріта Гьогебор.

А ввечорі у ресторані Long Beach на набережній Круазет в Каннах відбувся прийом-презентація на честь українського кіно, організований Українською кінофундацією за підтримки генерального партнера компанії Nemiroff та спільно з Київським міжнародним кінофестивалем «Молодість».

Презентацію відкрили дружина Президента України, голова наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко та директор Української кінофундації і художній керівник Київського МКФ «Молодість» пан Андрій Халпахчі.

Усього прийом відвідало більше 300 гостей: режисерів та продюсерів, представників дипломатичного корпусу, українських та міжнародних ЗМІ. Презентація від Української кінофундації та Nemiroff стала однією з найбільш очікуваних та яскравих подій нічного життя на фестивалі.

Український павільйон продовжує свою діяльність і в вихідні дні! В суботу відбувся традиційний happy hour з вишуканими коктейлями від Nemiroff, на якому було представлено діяльність та проекти Одеської кіностудії, а у неділю з 16:30 по 18:00 відбудеться презентація, присвячена 80-річному ювілею Кіностудії імені Довженка, на якій буде також представлено фільм Миколи Мащенка "Богдан-Зиновій Хмельницький", що цього місяця вийшов в український прокат.

Вже з понеділка поновилися кінопокази українських фільмів у Каннах.


Джерело: Украинский кинофонд
root 19 травня 2008
Like

Ім’я:
08 грудня 2019
Ваш коментар

популярні новини


"Диво-жінка: 1984». Перший тизер "Диво-жінка: 1984». Перший тизер

Трейлер завтра.

07 грудня 2019 0 144
Райан Рейнольдс в трейлері комедії "Персонаж" Райан Рейнольдс в трейлері комедії "Персонаж"

Від режисера "Ночі в музеї".

07 грудня 2019 0 142
Пітер Сарсгаард приєднався до "Бетмена" Пітер Сарсгаард приєднався до "Бетмена"

За чутками, він може зіграти Гарві Дента.

07 грудня 2019 0 189
Півмільйона для документалки Півмільйона для документалки

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» став одним із найуспішніших документальних фільмів в українському прокаті

05 грудня 2019 0 448
Роберт Дауні-мол. звернувся до українських глядачів Роберт Дауні-мол. звернувся до українських глядачів

"Дулітл" у кінотеатрах зовсім скоро!

04 грудня 2019 0 483