Українскьий павільон в Каннах


Новини: Українскьий павільон в Каннах

У п’ятницю 16 травня в Українському павільйоні було презентовано три масштабні фільми, які знаходяться зараз на стадії виробництва: картину «Дау» представив режисер Ілля Хржановський та продюсер Артем Васильєв, а також керівництво іноземних компаній, залучених до копродукції фільму; «Микита Кожум’яка» - перший український анімаційний блокбастер від студії «Карандаш» представив генеральний продюсер студії Віталій Докаленко; а новий проект Єви Нейман – стрічку «Дом с башенкой» - директор Одеської кіностудії Олександр Ткаченко та продюсер фільму Олег Кохан. Раніше цього ж дня Український павільйон відвідала пані Катерина Ющенко, яку разом з директором Української кінофундації Андрієм Халпахчі та головою компанії Nemiroff Олександром Глусем зустрічали також директор Каннського кіноринку Міріам Араб та директор Віллаж Інтернасьйональ Ріта Гьогебор.

А ввечорі у ресторані Long Beach на набережній Круазет в Каннах відбувся прийом-презентація на честь українського кіно, організований Українською кінофундацією за підтримки генерального партнера компанії Nemiroff та спільно з Київським міжнародним кінофестивалем «Молодість».

Презентацію відкрили дружина Президента України, голова наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко та директор Української кінофундації і художній керівник Київського МКФ «Молодість» пан Андрій Халпахчі.

Усього прийом відвідало більше 300 гостей: режисерів та продюсерів, представників дипломатичного корпусу, українських та міжнародних ЗМІ. Презентація від Української кінофундації та Nemiroff стала однією з найбільш очікуваних та яскравих подій нічного життя на фестивалі.

Український павільйон продовжує свою діяльність і в вихідні дні! В суботу відбувся традиційний happy hour з вишуканими коктейлями від Nemiroff, на якому було представлено діяльність та проекти Одеської кіностудії, а у неділю з 16:30 по 18:00 відбудеться презентація, присвячена 80-річному ювілею Кіностудії імені Довженка, на якій буде також представлено фільм Миколи Мащенка "Богдан-Зиновій Хмельницький", що цього місяця вийшов в український прокат.

Вже з понеділка поновилися кінопокази українських фільмів у Каннах.


Джерело: Украинский кинофонд
root 19 травня 2008
Like

Ім’я:
07 серпня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Втретє біля Шевченка Втретє біля Шевченка

Стартує тиждень короткого метру в літньому кінотеатрі у парку ім. Шевченка «Кіновернісаж просто неба».

07 серпня 2020 0 48
Кричати! Кликати! Горіти! Кричати! Кликати! Горіти!

Українська кінореклама 1920-30-х

27 липня 2020 0 1163
Все тихіше й тихіше Все тихіше й тихіше

Майбутнє кінотеатрів - все туманніше

24 липня 2020 1 1469
Кіновернісаж просто неба Кіновернісаж просто неба

Марафон українського кіно в столичному парку ім. Шевченка

23 липня 2020 0 1459
Глобальний марафон по-київськи Глобальний марафон по-київськи

14 вересня відбудеться головна медійна подія країни: KYIV MEDIA WEEK. Global Marathon!

22 липня 2020 0 1118