Українскьий павільон в Каннах


Новини: Українскьий павільон в Каннах

У п’ятницю 16 травня в Українському павільйоні було презентовано три масштабні фільми, які знаходяться зараз на стадії виробництва: картину «Дау» представив режисер Ілля Хржановський та продюсер Артем Васильєв, а також керівництво іноземних компаній, залучених до копродукції фільму; «Микита Кожум’яка» - перший український анімаційний блокбастер від студії «Карандаш» представив генеральний продюсер студії Віталій Докаленко; а новий проект Єви Нейман – стрічку «Дом с башенкой» - директор Одеської кіностудії Олександр Ткаченко та продюсер фільму Олег Кохан. Раніше цього ж дня Український павільйон відвідала пані Катерина Ющенко, яку разом з директором Української кінофундації Андрієм Халпахчі та головою компанії Nemiroff Олександром Глусем зустрічали також директор Каннського кіноринку Міріам Араб та директор Віллаж Інтернасьйональ Ріта Гьогебор.

А ввечорі у ресторані Long Beach на набережній Круазет в Каннах відбувся прийом-презентація на честь українського кіно, організований Українською кінофундацією за підтримки генерального партнера компанії Nemiroff та спільно з Київським міжнародним кінофестивалем «Молодість».

Презентацію відкрили дружина Президента України, голова наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко та директор Української кінофундації і художній керівник Київського МКФ «Молодість» пан Андрій Халпахчі.

Усього прийом відвідало більше 300 гостей: режисерів та продюсерів, представників дипломатичного корпусу, українських та міжнародних ЗМІ. Презентація від Української кінофундації та Nemiroff стала однією з найбільш очікуваних та яскравих подій нічного життя на фестивалі.

Український павільйон продовжує свою діяльність і в вихідні дні! В суботу відбувся традиційний happy hour з вишуканими коктейлями від Nemiroff, на якому було представлено діяльність та проекти Одеської кіностудії, а у неділю з 16:30 по 18:00 відбудеться презентація, присвячена 80-річному ювілею Кіностудії імені Довженка, на якій буде також представлено фільм Миколи Мащенка "Богдан-Зиновій Хмельницький", що цього місяця вийшов в український прокат.

Вже з понеділка поновилися кінопокази українських фільмів у Каннах.


Джерело: Украинский кинофонд
root 19 травня 2008


Ім’я:
22 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 2343
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 227
Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання» Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання»

Дует з «Лобстера» знову разом.

22 червня 2021 0 204
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 192