Французька весна — буде!


Новини: Французька весна — буде!

Вже вшосте
Вчора в київському готелі “Опера” на пресовій конференції пани Жак Фор – Надзвичайний та Повноважний посол Франції в Україні, Матьє Арден – Директор Французького культурного центру та Жан-Франсуа Варле – Голова Спостережної Ради АКІБ «Укрсиббанк BNP Paribas Group» розповіли про 6-й мистецький фестиваль “Французька весна в Україні”.
Для багатьох киян і не тільки квітень став символом розмаїття французького мистецтва і культури, представленого у Києві й інших містах України.
Одеса, Донецьк, Запоріжжя, Харків, Луганськ, Рівне, Львів, Сімферополь, Севастополь, Дніпропетровськ прийматимуть у себе ночі короткого метру, сучасний цирк, письменників, художників, допрем’єрні покази, ретроспективу фільмів Жака Демі.
Традиційно, але кожного разу по-новому, Французька весна стартує у Києві величезним вуличним дійством, що збирає тисячі киян в одному з гарних куточків Києва. Були дивовижні машини на Хрещатику, тисячі живих вогнів на Софійській площі, запаморочливі надувні герої у небі над Аркою Дружби Народів.

Цього року казка пройде на воді. Вулична вистава «Дивацтва на воді» від колективу «Ілотопі» захопить як дітей так і дорослих, і відбудеться у Гідропарку на Молодіжному пляжі.
Слідкуйте за нашими наступними публікаціями!

Алексей Першко 25 березня 2009


Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Ельба у трейлері вестерна «Тим сильніше вони впадуть» Ельба у трейлері вестерна «Тим сильніше вони впадуть»

Також Лакіт Стенфілд, Зазі Бітц, Джонатан Мейджерс і Реджина Кінг.

29 червня 2021 0 3383
 Кіно у твоїй ДНК Кіно у твоїй ДНК

На 12-му Одеському міжнародному кінофестивалі покажуть найкращі українські фільми за 30 років незалежності

29 червня 2021 0 3336
Первый трейлер приквела «Клана Сопрано» Первый трейлер приквела «Клана Сопрано»

«Багато святих Ньюарка».

30 червня 2021 0 3197