299 чи 301?


Новини: 299 чи 301?

Зак Снайдер повертається в Спарту
301 чи 299? Сіквел чи пріквел? Досить очікуваний фантами 300 спартанців Untitled 300 Project Зака Снайдера все ще ховається під завісою таємниці, Але все ж вона потроху піднімається. Сам режисер на презентації Blue-Ray диску «Хранителів» заявив, що Френк Міллер (автор графічного роману «300») працює над створенням наступного коміксу про Спарту. Саме на нього і збирається спиратися Снайдер при створенні свого наступного фільму, продюсером якого знову виступить студія Warner Bros.
Снайдер не збирається змінювати свій творчий метод: «Ми будемо використовувати ту ж саму технологію. Я не хочу, щоб фільм був схожим на «Зоряні війни». Наскільки мені говорив Френк, книга буде більш масштабною – за декораціями та охватом. Ми побачимо Афіни, Македонію та інші території. То ж можна очікувати на масштабніші образи, але виконані в тій самій естетиці і з тим самим підходом. Технології, що вони використовувалися в «300 спартанцях» не були революційними: це те ж саме, що й в телевізійних прогнозах погоди. Тільки замість карти з температурними показниками ми показували Спарту. І продовження буде в тому ж напрямі, тільки з більшою кількістю стероїдів».
В очікуванні, поки Міллер закінчить роман, а Снайдер візьметься до його екранізації, прихильники творчості останнього зможуть ще раз насолодитися «Хранителями», які вийдуть на DVD p дуже цікавим бонусом – анімаційною короткометражкою «Казки Чорного шхуни», екранізацією паралельної сюжетної лінії, що вона не увійшла до фільму. Також 21 липня буде випущено DVD (1 зона) з режисерською версією «Хранителів».

Алексей Першко 26 червня 2009


Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 107
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 162
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 285
Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 365
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 220