Україна відкрила двері в світове кіновиробництво


Новини: Україна відкрила двері в світове кіновиробництво

Розпочалися зйомки стрічки «Щастя моє» Сєргєя Лозніци
В Україні розпочалися зйомки нового художнього фільму «Щастя моє» режисера Сєргєя Лозніци, в роботі над яким приймають участь майстри з 10 країн Європи.
В містечку Шостка та маленькому Щорсі Чернігівської області ця міжнародна команда знімає історію про життєві метаморфози дальнобійника Георгія, а продюсерами цього міжнародного проекту стали Олег Кохан (SOTA Cinema Group, Україна) та Хайно Декерт (Deckert Distribution, Німеччина), які пообіцяли завершити виробництво стрічки в 2010 році.
«Попередні документальні роботи Сєргєя Лозніци були вибудувані на хроніці, - відзначає Олег Кохан, - і це ще одна міра складності, адже зараз він має вирішувати більш масштабні постановочні задачі – від Другої Світової до наших днів, але я абсолютно спокійний за результат. Якість підготовки, кастинг та унікальний склад знімальної групи не просто надихає мене, але й впевнює, що фільм має вийти».
Дія фільму розгортається в пострадянській глибинці. Водій-дальнобійник Георгій залишає вдома зрадливу дружину і вирушає в черговий рейс. Його вантажівка повільно рухається до мети, а сам він здійснює занурення в світ страху, жорстокості та зради.
Оператором-постановником стрічки став Олег Муту – оператор та продюсер гучного румунського фільму «4 місяці, 3 тижні та 2 дні», що він отримав «Золоту Пальмову гілку» Канського фестивалю 2007 року.
Головну роль Георгія зіграє молодий білоруський актор Віктор Нємєц, а його партнерами стануть авторитетний Владімір Головін («Холодне літо 53-го») та юна Ольга Шувалова («Всі помруть, а я залишусь»).
Художником-постановником фільму виступить Кірілл Шувалов з Санкт-Петербургу, за плечима якого робота над гучним фільмом «Бумер-2». Художником з костюмів стала естонка Маре Райдма, в послужному списку якої більше 30-ти стрічок. Гример Алєксандр Журба вважається заслуженим не тільки в Білорусі: в його порт фоліо 59 фільмів, найяскравішим з яких є «Іди та дивись» Елєма Клімова.
Літній знімальний період триватиме до кінця липня 2009 року, а зимовий період зйомок, що він також пройде в Україні, заплановано на січень-лютий 2010 року.

Алексей Першко 16 липня 2009


Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 451
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 517
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 446
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 640
Відблиск, Носоріг і Цензорка Відблиск, Носоріг і Цензорка

Світова прем’єра нових фільмів Олега Сенцова та Валентина Васяновича відбудеться на Венеційському кінофестивалі

26 липня 2021 0 625