Провокація проти американських спецслужб


Новини: Провокація проти американських спецслужб
Джеймс Шеймус

Відбулася на Лондонському кінофестивалі

В рамках майстер-класу Skillset, що вын проводиться на Лондонському міжнародному кінофестивалі, виконавчий директор великої незалежної дистрибуторської та продюсерської компанії Focus Features (в її продюсерсокму доробку бачимо – серед інших – «Порок на експорт» Девіда Кроненберга, «Перемотку» Мішеля Гондрі, «Залягти на дно в Брюгге» Мартіна МакДонафа та ін.) Джеймс Шеймус виступив з провокаційною промовою, спрямованої проти «широкої американської бюрократії спецслужб».
Шеймус пристрасно виступив проти «приливної хвилі стеження», яка затопила громадян Америки та інших західних суспільств. Зокрема, промовець згадав той факт, що інформація, яка збирається підчас різноманітних трансакцій в Інтернеті, використовується спецслужбами. Також Джеймс Шеймус згадав і про зв'язок між соціальними інтернет-мережами і спецслужбами.
Приводом для виступу Шеймуса послугував документ Департаменту Національної безпеки, що він торкався дружини Шеймуса – новелістки та борця за мир Ненсі Коркоріан – за якою спецслужби стежили тільки тому, що вона є членом суспільного руху за справедливість Code Pink.
Високоінтелектуальна промова, насичена алюзіями на сучасну наративну теорію, права на інтелектуальну власність, визначення приватності, філософію Жака Деріда та твори Софі Калль та Дженні Хольцер, змусила замислитися багатьох пристуніх.
Пізніше на цьому тижні Джеймс Шеймус, який є також професором історіх та теорії кіно в Колумбійському університеті, виступить на Фестивалі Сценаристів в Челтхемі з промовою на тему «Чому сценарист важливіший в порноіндустрії, ніж в Голівуді».
Алексей Першко 29 жовтня 2009


Ім’я:
23 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 231
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 226
Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини

Дочка комісара Гордона.

22 липня 2021 0 296
Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 565
Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1402